Biuletyn PP nr 2 [03.02.2023]

Szanowni Państwo,

1) Strona internetowa (https://patrioci-polska.pl) zmienia się, nasz ostatni biuletyn jest już widoczny na naszej stronie internetowej PP (https://patrioci-polska.pl/category/biuletyn/ ), każdy kolejny biuletyn, będzie po kilku dniach dostępny na stronie. Zapraszamy wszystkich, którzy zarejestrowali się w ostatnich kilku dniach do zapoznania się z informacjami z poprzednich biuletynów.

2) W ostatnią niedzielę odbyło się spotkanie PP w Montrealu (https://www.youtube.com/watch?v=pBPlTuQw-Bc&t=12s ), które zostało zorganizowane przez niezależną grupę patriotów polskich z Quebecu. W spotkaniu uczestniczyło ponad 60 osób. Spotkanie otworzyła Pani Agnieszka Stalkoper, a w dalszej części wystąpił Pan Artur Kalbarczyk.

3) Organizowane są kolejne spotkania PP w Mississauga i w Ottawie, szczegóły w następnym wydaniu Biuletynu.

4) Pracujemy nad planem spotkań w Polsce, pierwsze spotkanie odbędzie się na początku marca, szczegóły już niedługo.

5) Powstała nowa organizacja ”Polski Ruch Antywojenny (PRA)“, za której liderami są Panowie Leszek Sykulski oraz Sebastian Pitoń. Obaj Panowie pomimo podejmowanych prób nawiązania z nimi kontaktu, odmówili nam rozmowy. Tym samym nasze Stowarzyszenie nie zostało zaproszone do współpracy. Niemniej jednak, w imieniu wszystkich członków PP, życzymy PRA samych sukcesów.

6) Wstępnie możemy wszystkich poinformować, że organizowany jest ”Pierwszy Zjazd Patriotów Polskich w Warszawie“, będzie to niedziela, 28 maja 2023. Zaproszeni będą wszyscy członkowie naszego stowarzyszenia, liczymy na liczny udział wszystkich rejestrujących się na stronie PP. Informacje o zjeździe w Warszawie, będziemy podawać na bieżąco w każdym biuletynie.

7) Zapoczątkowaliśmy proces rozszerzenia działalności naszego stowarzyszenia, do naszej działalności zamierzamy dołączyć “działalność gospodarczą“, pracujemy nad listą produktów, jak koszulki, breloczki itp. z wizerunkiem naszego logo. Planujemy otworzyć sklep ”Patrioci Polska“, sklep ten pomoże nam sfinansować naszą działalność.

8) Członek naszego stowarzyszenia, pan Krzysztof Młynarczyk, złożył dokumenty w Sądzie Okręgowym w Warszawie, w sprawie rejestracji Partii Politycznej ”Patrioci Polska“. Wszystkie informacje związane z rejestracją nowej partii politycznej PP, podamy jak tylko dostaniemy odpowiedź z sądu. Najprawdopodobniej potrwa to kilka miesięcy.

9) Stowarzyszenie PP prowadzi rozmowy z mniejszymi partiami politycznymi w sprawie wspólnego startu w wyborach do Sejmu RP. Na ten moment, nie możemy podać szczegółów tych rozmów.

10) W przyszłym tygodniu prosimy oczekiwać felietonu “Kilka słów od Kalbarczyka”.

11) Następny Biuletyn już za tydzień!

 Biuro Prasowe Stow. PP

Patrioci Polska © 2024