Biuletyn PP nr 4 [16.02.2023]

Szanowni Państwo,

 1. Polish National Union of Canada, niestety odwołał spotkanie PP w Toronto. Na ten moment rozmowy trwają z innymi polskim organizacjami, szukamy nowej sali w Toronto lub Mississauga. Event ciągle nie jest odwołany. Liczymy, że nowa sala zostanie potwierdzona, rozmawiamy z centrum JP2 w Mississauga. Chcieliśmy podziękować, wszystkim którzy czytają ten biuletyn, którzy wyciągnęli do nas pomocną rękę, informacje o spotkaniu będą dostępne na stronach PP i stronach pana Kalbarczyka.
  Jako przyczynę PNU podał, krytykę premiera Kanady, Justina Trudeau przez pana Artura Kalbarczyka. 
 2. Chcieliśmy polecić wszystkim, komentarz pana Andrzeja Kumora z lokalnej gazety „Goniec” w Toronto na temat zaistniałej sytuacji z odwołaniem tego spotkania:
  https://www.youtube.com/watch?v=H1y-Bks3BEM 
 3. Strona internetowa czasopisma „Najwyższy Czas” (https://nczas.com) została zamknięta przez państwowe służby w Warszawie – nikt się do tego nie przyznaje, a nie było możliwości wejścia na stronę. Kilka dni wcześniej również strona Pana dr Leszka Sykulskiego została zamknięta, jak dodamy do tego skasowanie, potwierdzonego wcześniej naszego PP eventu w Toronto, pokazuje to, że czeka nas wszystkich dużo pracy w następnych kilku miesiącach. 
 4. Pracujemy nad organizacją spotkań PP w Polsce. Przemyśl i Tarnów jest już w trakcie organizacji, potrzebne są osoby z Nowego Sącza, Rzeszowa i Ostrowa Świętokrzyskiego, prosimy o kontakt na email PP (kontakt@patrioci-polska.pl). 
 5. Chcieliśmy poinformować, że prowadzimy rozmowy z partią „Antypartia”, której prezesem jest Pan Marek Ciesielczyk. Rozmowy dopiero się zaczęły, o rezultatach będziemy informować na bieżąco, tematem tych rozmów jest wspólny start w wyborach do Sejmu RP. 
 6. Prowadzone są także rozmowy z innymi partiami politycznymi z opozycji pozaparlamentarnej w Polsce, partie te przymierzają się do wyborów do Sejmu RP. Nazwy tych partii na ten moment nie będą podawane do wiadomości publicznej. 
 7. Niestety nie doszło do rozmowy PP z byłym już członkiem Konfederacji i prezesem partii Wolnościowcy, posłem Arturem Dziamborem. Pomimo, że Pan Dziambor wyraził wcześniej zainteresowanie takimi rozmowami. 
 8. Odbyło się spotkanie politycznych sił pozaparlamentarnych w Polsce. Spotkanie miało miejsce w Warszawie w sobotę 11 lutego. Nasz ruch reprezentował członek zarządu PP Pan Krzysztof Młynarczyk, w spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele kilku ugrupowań jak, „Zjednoczeni ponad Podziałami”, „Bezpartyjni” czy „Antypartia”. 
 9. Została powołana osoba odpowiedzialna za organizację Zjazdu Patriotów Polskich w Warszawie, który ma się odbyć 28 maja 2023, jest nią Pan Paweł Filipowski. 
 10. Wszyscy chętni do pomocy organizacji eventu PP w swoim mieście, proszeni są o kontakt mailowy do PP, osobą odpowiedzialną za kontakt z Państwem (kontakt@patrioci-polska.pl) i stronę internetową PP jest Pan dr Grzegorz Wojarnik. 
 11. Proszę obserwować nasze media społecznościowe jak Twitter i Facebook, tam też będziemy ogłaszać daty i miejsca naszych spotkań. 
 12. Wszystkich nowych członków rejestrujących się na stronie PP, zachęcamy do przeczytania wcześniejszych Biuletynów PP, są one dostępne na stronie https://patrioci-polska.pl/category/biuletyn/. 
 13. Następny Biuletyn PP nr 5  już za tydzień.

Biuro Prasowe Stow. PP

Patrioci Polska © 2024