Biuletyn PP nr 5 [24.02.2023]

Szanowni Państwo,

 1. Spotkanie PP w Mississauga odbiło się dużym echem w naszym środowisku. PP zawitała na politycznej mapie Polski, niesie to za sobą konsekwencje. Wiele sił, z którymi próbujemy rozmawiać nabierze do nas większej rezerwy, rozmowy będą trudniejsze.
 2. Pan Artur Dziambor na kolejną propozycję rozmów z PP odpisał, że jest „bardzo zajęty”, na ten moment rozmowy nie są prowadzone. Ciągle jest komunikacja z liderem partii „Antypartia”, Panem Markiem Ciesielczykiem. Zamierzamy doprowadzić do spotkania i rozmów. Pan Marek się ociąga. Podjęte były próby kontaktu (kilkukrotnie) z Panem Rafałem Piechem, burmistrzem Siemianowic Śląskich i liderem PJJ, niestety Pan Rafał nie odpowiada na nasze próby kontaktu. Wstępnie rozmawialiśmy z liderem partii „Wspólnie dla zdrowia”, planujemy spotkanie i rozmowy z doktorem Włodzimierzem Bodnarem. Do wszystkich rozmów jesteśmy nastawieni optymistycznie. O ich rezultatach będziemy informować na bieżąco przez nasz Biuletyn PP.
 3. Nowy Sącz (wtorek, 07.03) to pierwsze miasto, w którym odbędzie się spotkanie struktur PP, następnie Przemyśl (8.03), Rzeszów (9.03), Ostrowiec Świętokrzyski (10.03). Wszystkie powyższe spotkania będą miały swój początek o godzinie 20.00. W Tarnowie spotkanie odbędzie się w niedzielę 12 marca również o godzinie 20.00.
  Polecamy obserwować stronę PP na Facebooku
  https://www.facebook.com/people/Patrioci-Polska/100072103133203/, pojawi się tam infografika z informacjami na temat spotkań. Informacje te zamieścimy zarówno na naszej stronie internetowej (https://patrioci-polska.pl) jak i w Biuletynie PP.
 4. Lista następnych miast, w których odbędą się spotkania PP dla  osób zainteresowanych udziałem w naszym projekcie jest następująca (tydzień numer 2):
  Zamość (wtorek, 14.03),
  Chełm (15.03),
  Lublin (16.03),
  Puławy (17.03),
  Kraśnik (niedziela, 19.03).
  Informacja o dalszych spotkaniach (tydzień numer 3) pojawi się w następnym Biuletynie PP. Będą to spotkania w północno-wschodniej części kraju.
  Na wszystkich spotkaniach będzie obecny Pan Artur Kalbarczyk.
 5. Trwają prace nad ogólnym programem gospodarczym PP dla Polski. Będzie to nasz program na kampanię wyborczą do Sejmu RP 2023. Wstępną wersję programu przedstawimy wszystkim czytelnikom Biuletynu PP na początku maja. Podczas konwencji PP w Warszawie, program zostanie przedstawiony opinii publicznej. Chętni którzy chcą zgłosić swoje wnioski, proszeni są o kontakt z PP; przypominamy e-mail: kontakt@patrioci-polska.pl.
 6. Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji spotkania PP w Mississauga. Bez czytelników tego Biuletynu, spotkanie by się nie odbyło! Po odmowie sali w Etobicoke kilka osób czytających ten Biuletyn przyszło z pomocą, a Pani Marzena z Toronto użyła własnego kontaktu w Centrum JP2, aby w trybie nadzwyczajnym doprowadzić do organizacji spotkania, które okazało się naszym wielkim sukcesem. Proszę zapoznać się z poświęconemu temu spotkaniu felietonem Pana Kalbarczyka, który został wysłany do wszystkich w ostatni wtorek.
 7. Na początek marca  w Warszawie planowane jest zamknięte spotkanie członków założycieli Stowarzyszenia Polska Patriotyczna, pod którym działamy. Po spotkaniu zostanie wydany komunikat przez nasz Biuletyn.
 8. Nowe osoby rejestrujące się na stronie PP zachęcamy do zapoznania się z biuletynami 1 – 4, które udostępniliśmy na naszej stronie internetowej
  https://patrioci-polska.pl/category/biuletyn/.
 9. Następny Biuletyn PP nr 6  już za tydzień.

Biuro Prasowe Stow. PP

Patrioci Polska © 2024