Biuletyn PP nr 7 [10.03.2023]

Szanowni Państwo,

 1. Zaczęły się spotkania organizacyjne struktur Patrioci Polska. Jest to nasz pierwszy tydzień spotkań, spotkania będą się odbywać do maja 2023, z przerwą na święta. Szczegóły o miejscach wszystkich spotkań są na naszej stronie internetowej www.patrioci-polska.pl oraz Facebook-u https://www.facebook.com/profile.php?id=100072103133203. Wszystkie spotkania rozpoczynają się o godzinie 20.00, pytania można zadać przez email kontakt@patrioci-polska.pl
 2. Ogólnie możemy napisać, że jesteśmy zadowoleni z liczby osób na spotkaniach, z osób które przychodzą, wszyscy znają temat. Naszym celem jest zorganizowanie się we wszystkich 41 okręgach wyborczych w całym kraju, policzyć się oraz podjąć decyzję o zbieraniu podpisów pod listami wyborczymi.
  Na ten moment nie będziemy publikować liczb ze spotkań, świadczy to o naszej sile i nie chcemy, aby ta informacja przedostała się do naszych konkurentów. Możemy jednak napisać, że liczby są na tyle wysokie, że PP podejmie się zbierania podpisów pod listami wyborczymi, jeśli sąd zarejestruje naszą partię. 
 3. Plan spotkań na następny tydzień jest już dostępny na stronie PP i FB, są tam małe zmiany Kraśnik został przesunięty:
  14 marca, Zamość
  15 marca, Chełm
  16 marca, Lublin
  17 marca, Puławy
  19 marca, Kraśnik (niedziela)
 4. Plan na tydzień kolejny tydzień od 21 marca, jest następujący:
  21 marca, Sosnowiec
  22 marca, Gliwice
  23 marca, Kędzierzyn Koźle
  24 marca, Jastrzębie Zdrój
  26 marca, Częstochowa (niedziela)
  godzina 20.00, zapraszamy wszystkich na spotkania.
  Następny rejon jaki odwiedzimy to obszar na wschód od Warszawy i okolice Białegostoku.
 5. Rejestracja partii; Pan Młynarczyk przekazał brakujące 4 podpisy (doniósł 11) do Sądu w Warszawie. Uważamy, że była to ostatnia przeszkoda w rejestracji partii politycznej Patrioci Polska. Nie wykluczamy jednak, że ciągle jakieś poprawki będą musiały być naniesione. Statut był przygotowany przez naszą grupę, w asyście adwokata. 
 6. W ostatnich kilku dniach nie odbyły się żadne rozmowy z innymi grupami, które organizują się na wybory do Sejmu. Planowana jest rozmowa z Panem Markiem Ciesielczykiem z Antypatia. 
 7. Według naszej oceny, największe szanse na start w nadchodzących wyborach do Sejmu ma grupa byłego posła PiSu Pana Mirosława Piotrowskiego „Europa Christi”. W naszej ocenie na ten moment (marzec 2023) żadne ugrupowanie pozaparlamentarne, wliczając „EC”, nie jest gotowe do startu w wyborach. Zakładamy, że nikt nie będzie gotowy, z wyjątkiem nas (co wcale nie oznacza, że nikt nie będzie próbował). Tak naprawdę, jeśli dojdzie do ewentualnego połączenia sił, będzie to maj, czerwiec, lipiec. 
 8. Szczegóły planu naszej kampanii wyborczej są opracowywane przez naszą grupę i będą dostępne w kwietniu, podobnie jak program gospodarczy. Podczas Zjazdu PP w Warszawie, 28 maja 2023 przedstawimy nasz program szerokiej opinii publicznej.
 9. Zachęcamy wszystkich do wzięcia pod uwagę uczestnictwa w Zjeździe Patrioci Polska w Warszawie. Zjazd odbędzie się w Warszawie, 28 maja 2023. Zjazd będzie zamknięty, będą mogły w nim uczestniczyć tylko osoby wcześniej zarejestrowane, zaproszenia będziemy wysyłać wszystkim już w kwietniu.
 10. Nowe osoby zarejestrowane na stronie PP proszone są o zapoznanie się z wcześniejszymi biuletynami, które udostępniliśmy na stronie
  https://patrioci-polska.pl/category/biuletyn/ .
 11. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy angażują się w organizację spotkań i oferują swoją pomoc.
 12. Następny Biuletyn PP nr 8  już za tydzień.

Biuro Prasowe Stow. PP

Patrioci Polska © 2024