Biuletyn PP nr 12 [15.04.2023]

Szanowni Państwo,

 1. Dostaliśmy pisemne potwierdzenie z Sądu Okręgowego w Warszawie o decyzji w sprawie rejestracji partii politycznej „Ogólnopolski Ruch Patrioci Polska”. Decyzja sądu ciągle jest nieprawomocna.
 2. W pisemnej decyzji Sądu Okręgowego wkradł się mały błąd w opisie naszego logo, także tym razem nasza strona wysłała pismo do sądu z wnioskiem o poprawkę. Logo w formie graficznej jest już gotowe.
 3. Patrioci Polska w ostatni czwartek wydało komunikat, bardzo prosimy o zapoznanie się z jego treścią, informacje tam zawarte są bardzo ważne dla wszystkich uczestników Zjazdu Stowarzyszenia Polska Patriotyczna.
 4. Wczoraj wysłaliśmy do wszystkich zaproszenie na pierwszy Zjazd Stowarzyszenia Polska Patriotyczna. Od tego zjazdu zależy sukces całego projektu Patrioci Polska. Zachęcamy wszystkich do rejestracji swojego udziału w zjeździe PP w Warszawie. Numery kont bankowych są podane w danych kontaktowych na naszej stronie https://patrioci-polska.pl/kontakt/, są konta w EUR, USD i PLN, zapraszamy wszystkich Polaków z całego świata, aby wsparli nasz wspólny projekt.
 5. Trwają spotkania PP w miastach całej Polski. Jesteśmy na Pomorzu w Koszalinie, Słupsku. Spotkanie w Szczecinie jest już we wtorek, 18 kwiecień o godzinie 20.00, adres spotkania jest na naszej stronie patrioci-polska.pl lub na FB. Kolejne miasta to, Gorzów Wielkopolski w środę, Jelenia Góra w czwartek, Poznań w piątek i Konin w niedzielę.
 6. Lista kolejnych spotkań PP:
  * Ostrów Wielkopolski, wtorek 25.04.2023 godzina 20.00
  * Oława, środa 26.04
  * Wrocław, czwartek 27.04
  * Legnica, piątek 28.04
  * Jelenia Góra, niedziela 30.04
  ZAPRASZAMY. 
 7. Odbyło się spotkanie publiczne w Chojnicach, na którym obecnych było 20 osób. Transmisja ze spotkania jest na kanale YT Pana Kalbarczyka (https://www.youtube.com/watch?v=F0N6MMuN0p0). Kolejne spotkania publiczne planujemy dopiero w czerwcu i lipcu, dopuszczamy jednak wyjątki.
 8. Pojawia się bardzo dużo pytań o zjednoczenie z innymi ruchami politycznymi w Polsce. My jako PP jesteśmy otwarci na rozmowy z każdym ugrupowaniem pozaparlamentarnym.
  Większość liderów tych ugrupowań ma z nami kontakt, jednak poważnych rozmów niestety nikt nie prowadzi. Na ten moment większość tych osób uważa, że są na tyle silni, że wystartują sami.
 9. Trwają intensywne przygotowania do zjazdu PP w Warszawie, sala będzie w stanie pomieścić około 600 osób. Na zjeździe będą 4 grupy ludzi: członkowie PP, członkowie PP delegaci, Goście specjalni, media.
  Jeśli są osoby chętne w udzieleniu nam pomocy w organizacji zjazdu, prosimy o kontakt. 
 10. Stowarzyszenie Patriotyczna Polska, poszukuje osoby (biura), która chciałby nam pomóc prowadzić księgowość, jeśli są osoby które zawodowo zajmują się księgowością i chciałby podjąć się tego zadania, to prosimy o kontakt na email. Stowarzyszenie dopiero zaczyna swoją działalność.
 11. Poszukujemy też osoby medialnej do prowadzenia Zjazdu PP. Wydarzenie będzie nagrywane i zamierzamy przedstawić jak najbardziej medialny obraz całego zjazdu. Dlatego potrzebujemy osoby, która czuje mikrofon, kamerę i ma doświadczenie z występowaniem przed szerokim audytorium. Jeśli ktoś z Państwa byłby chętny podjąć się tego zadania, prosimy o kontakt na email.
 12. W następnych dwóch tygodniach będą przekazane Państwu najważniejsze elementy naszego programu gospodarczego. Program ten zostanie wysłany do wszystkich na email. Całość będzie przedstawiona na zjeździe PP w maju.
 13. Następny, 13 Biuletyn PP już za tydzień.

Biuro Prasowe Stow. PP

Patrioci Polska © 2024