Biuletyn PP nr 13 [22.04.2023]

Szanowni Państwo,

 1. Rozpoczęła się rejestracja delegatów na Pierwszy Zjazd Stowarzyszenia Polska Patriotyczna. Liczbę zarejestrowanych delegatów będziemy podawali systematycznie wszystkim członkom już zarejestrowanym. Zachęcamy Państwa o jak najwcześniejszą rejestrację, bardzo to pomoże w organizacji naszego wydarzenia. Przypominamy, rejestracja wynosi 90 zł na jedną osobę, zjazd odbędzie się w sobotę, 27 maja b.r. Numery kont bankowych znajdują się poniżej.
 2. 5 Maja, ukaże się Specjalny Biuletyn PP tylko dla zarejestrowanych członków-delegatów na zjazd PP w Warszawie. Tam podamy szczegółowe informacje związane z samym zjazdem, ile osób jest już zarejestrowanych, jakie są nasze oczekiwania, adres wydarzenia itp. 
 3. Liczba odbiorców naszego Biuletynu PP, przekroczyła już 1170 osób. Jest to nasz olbrzymi sukces, a także motor napędowy całego projektu.
 4. Sąd Okręgowy w Warszawie uwzględnił naszą korektę co do błędu językowego w opisie naszego logo partii, otrzymaliśmy odpowiednia korespondencję z sądu. Decyzja o rejestracji partii Ogólnopolski Ruch Patrioci Polska ciągle nie jest prawomocna. Oczekujemy uprawomocnienia się decyzji w ciągu 2-3 tygodni. 
 5. Trwają spotkania organizacyjne ruchu Patrioci Polska w których uczestniczy Pan Artur Kalbarczyk. Nastąpiła mała zmiana dat, w przyszłym tygodniu, spotkanie w Oławie będzie miało miejsce w niedzielę.
  * Ostrów Wlkp. 25 kwietnia (wtorek)
  * Jelenia Góra, 26 kwietnia
  * Wrocław, 27 kwietnia
  * Legnica, 28 kwietnia
  * Oława, 30 kwietnia (niedziela).
 6. Warszawie, to nasz największy okręg, zarejestrowało się tam 90 osób, także zapadła decyzja o organizacji dwóch spotkań w Warszawie (chcemy unikać dużych zgromadzeń), i tak:
  * Warszawa Praga, 2 maja (wtorek)
  * Radom, 3 maja
  * Warszawa Ursus-Ochota, 4 maja
  * Łódź, 5 maja
  * Piotrków Trybunalski, 7 maja (niedziela).
 7. Podajemy listę miast w których planowane są kolejne spotkania PP w maju: Kraków, Opole, Płock, Kielce, Bielsko Biała, Włocławek, Toruń, Inowrocław, Gdynia i Gdańsk. 
 8. Rejestracja Partii Patrioci Polska spowodowała lawinę telefonów z różnych stron, wliczając telefony od aktualnych i byłych posłów na Sejm. Na tą chwilę, do momentu uprawomocnienia się decyzji, Partia PP nie prowadzi żadnej działalności. Działalność partii zamierzamy zapoczątkować po udanym zjeździe naszego Stowarzyszenia. 
 9. Patrioci Polska otrzymała kolejna propozycję udziału w rozmowach koalicyjnych, bez żadnych szczegółów i konkretów. Uważamy, że do wyborów zostało tak mało czasu, iż wszystkie rozmowy na temat wspólnego startu w wyborach jako koalicja są skazane na porażkę. Stoimy na stanowisku, że na tym etapie partie czy osoby chętne wystartować w wyborach powinny zgłosić się do tej partii, która ma realne szanse startu w wyborach.
 10. Program gospodarczy PP jest opracowywany, jego wstępne założenia będą wysłane do wszystkich odbiorców biuletynu w przyszłym tygodniu. 
 11. Dziękujemy osobom, które zaoferowały pomoc w organizacji Zjazdu w Warszawie. Mamy już Panią Księgową, która zgłosiła się jako respondentka Biuletynu, a także jest Pani Iza, która wstępnie zgodziła się na prowadzenie naszego Zjazdu PP (także z Biuletynu). Także dziękujemy za to bardzo! Jeśli ktoś chciałby pomóc nam w swoim zakresie, prosimy o kontakt na kontakt@patrioci-polska.pl, jest to nasz wspólny projekt
 12. Następny biuletyn już za tydzień.

Biuro Prasowe Stow. PP

Przypominamy że:
Rejestrację na Zjazd należy dokonać poprzez wpłatę sumy 90 zł na konto Stowarzyszenia Polska Patriotyczna (numer konta jest podany poniżej). Proszę w polu “tytułem” przelewu wpisać: “Darowizna, delegat PP, imię i nazwisko”. 

Jakiekolwiek pytania proszę kierować na email kontakt@patrioci-polska.pl

STOWARZYSZENIE POLSKA PATRIOTYCZNA
Magnacka 3f/48, 60-685 Poznań

Rachunek w PLN: 59 1090 2037 0000 0001 5341 5635

Dane do przelewów zagranicznych:

IBAN dla EUR: PL95 1090 2037 0000 0001 5341 5666
IBAN dla USD: PL56 1090 2037 0000 0001 5341 5689

Adres Banku:
Santander Bank Polska S.A.
Jana Pawła II 17
00-854 Warszawa
KOD SWIFT/BIC: WBKPPLPP

Patrioci Polska © 2024