Biuletyn PP nr 16 [13.05.2023]

Szanowni Państwo,

 1. Trwa rejestracja delegatów na Pierwszy Zjazd Stowarzyszenia Polska Patriotyczna. Zapraszamy wszystkich do udziału w zjeździe, konieczna jest rejestracja, jest to bardzo ważne wydarzenie. Patrioci Polska wyrasta na największą pozaparlamentarną siłę polityczną w Polsce, jesteśmy na prostej drodze startu w nadchodzących wyborach do Sejmu.
 2. Jutro ukaże się kolejny, drugi już Biuletyn Zjazd PP, tylko dla uczestników zjazdu, tam ukażą się informacje, ile osób już się zarejestrowało oraz inne szczegóły związane ze zjazdem.
  Przed zjazdem, opublikowany będzie jeszcze jeden – Biuletyn Zjazd PP.
 3. W ostatnich 7 dniach nie było żadnych kontaktów czy rozmów pomiędzy Patrioci Polska a Konfederacją.
 4. Pan Poseł Robert Winnicki zachorował i znalazł się w szpitalu, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.
 5. Wszystko wskazuje na to, że Pani Magdalena Wielomska, żona profesora Adama Wielomskiego nawiąże współpracę z KORONĄ Grzegorza Brauna.
 6. Trwają rozmowy mniejszych partii politycznych, oraz ugrupowań pozaparlamentarnych w Polsce, które próbują wystartować w nadchodzących wyborach. Patrioci Polska nie uczestniczy w tych rozmowach.
 7. Zbliża się ostatni tydzień spotkań organizacyjnych PP, następnie będzie tygodniowa przerwa, po czym 27 maja, w Warszawie odbędzie się nasz pierwszy zjazd.
  Na kolejne dni planujemy następujące spotkania:
  – Płock, 16 maja, wtorek, godzina 20.00
  – Włocławek, 17 maja
  – Toruń, 18 maja
  – Inowrocław , 19 maja
  – Trójmiasto, 21 maja (niedziela) ostatnie nasze spotkanie.
 8. Trwa organizacja zjazdu PP w Warszawie. Dla naszej grupy jest to olbrzymie przedsięwzięcie, możemy jednak Państwa zapewnić, że wszystko idzie według planu i nie mamy żadnych większych problemów. Gadżety są zamówione i będą gotowe na dzień zjazdu, trwają prace nad prezentacją PowerPoint, będą mówcy i będą goście, będzie oprawa muzyczna, catering. Na ten moment wszystko wskazuje, że będzie to nasz olbrzymi sukces.
 9. Program gospodarczy naszego ruchu Patrioci Polska jest już gotowy i będzie do pobrania na naszych stronach www. Uczestnikom zjazdu wyślemy główne punkty programu w formie biuletynu.
 10. Chcielibyśmy tą drogą podziękować wszystkim osobom, które nam pomagają, a jest ich naprawdę wiele. Otrzymaliśmy od części z Państwa wpłaty dużo większe niż wymagane 90 zł. Bardzo za to dziękujemy, jest to bardzo pomocne i sprawia, że wszystko jest organizowane na czas.
  Jakiekolwiek pytania, co do uczestnictwa w zjeździe prosimy kierować na adres kontakt@patrioci-polska.pl.
 11. Są osoby które wpłacają nam pieniądze anonimowo przez pocztę, są i takie które chcą zapłacić „przy wejściu” – dla osób zarejestrowanych, które nas o tym powiadomią, jest to możliwe. Osoby które nie są zarejestrowane i nie opłaciły wcześniej 90 zł nie będą wpuszczone. Jeśli ktoś chciałby pojawić się z osobą towarzyszącą, w takim przypadku osoba lub osoby towarzyszące też muszą być zarejestrowane.

Biuro Prasowe Stow. PP

Przypominamy że:

Rejestrację na Zjazd należy dokonać poprzez wpłatę sumy 90 zł na konto Stowarzyszenia Polska Patriotyczna (numer konta jest podany poniżej). Proszę w polu “tytułem” przelewu wpisać: “Darowizna, delegat PP, imię i nazwisko”.

Jakiekolwiek pytania proszę kierować na email kontakt@patrioci-polska.pl

STOWARZYSZENIE POLSKA PATRIOTYCZNA
Magnacka 3f/48, 60-685 Poznań

Rachunek w PLN: 59 1090 2037 0000 0001 5341 5635

Dane do przelewów zagranicznych:
IBAN dla EUR: PL95 1090 2037 0000 0001 5341 5666
IBAN dla USD: PL56 1090 2037 0000 0001 5341 5689

Adres Banku:
Santander Bank Polska S.A.
Jana Pawła II 17
00-854 Warszawa
KOD SWIFT/BIC: WBKPPLPP

Patrioci Polska © 2024