Biuletyn PP nr 17 [20.05.2023]

Szanowni Państwo,

 1. Przed nami ostatni tydzień i ostatnia prosta do Pierwszego Zjazdu Stowarzyszenia Polska Patriotyczna w Warszawie, w sobotę 27 maja 2023 r. Zapraszamy wszystkich do rejestracji licząc, że w ostatnim tygodniu zarejestruje się najwięcej delegatów.
  Osoby już zarejestrowane prosimy o wcześniejsze przybycie na salę obrad. Zjazd zaczyna się o godzinie 13.00.
 2. We wtorek ukaże się ostatni Biuletyn “Zjazd PP”, w którym będą zawarte szczegóły dotyczące: miejsca zjazdu, listy mówców, organizacji całego wydarzenia. Ewentualne pytania prosimy kierować na kontakt@patrioci-polska.pl
 3. W ciągu ostatnich 7 dni nie odbyły się jakiekolwiek rozmowy z innymi partiami politycznymi, wliczając Konfederację. Spodziewamy się jednak, że po zjeździe aktywność rozmów znacznie się zwiększy. W naszej ocenie Patrioci Polska jest w tej chwili największą pozaparlamentarną siłą polityczną w Polsce. 
 4. Trwają spotkania organizacyjne Patrioci Polska, jeszcze dzisiaj odbędzie się spotkanie w Gdyni o godzinie 18.00. Jutro w niedzielę zapraszamy do Gdańska na godzinie 20.00 (adresy spotkań są dostępne na stronie https://patrioci-polska.pl/spotkanie-budzimypolske-tydzien-11/). Zapraszamy wszystkich, dla których dobro naszego kraju jest ważne.
 5. W przyszłym tygodniu nie będzie już żadnych spotkań organizacyjnych PP. Cała nasza grupa koncertuje się na organizacji zjazdu w Warszawie.
 6. Na zjeździe przedstawione zostanie Logo partii Ogólnopolski Ruch Patrioci Polska.
 7. Na zjeździe przedstawimy również naszych liderów różnych okręgów wyborczych, to te osoby będą odpowiedzialne za organizację, tworzenie list wyborczych i kampanię w swoim okręgu wyborczym.
 8. Na zjeździe przedstawimy nasze pierwsze gadżety, będą one gotowe do zakupu, lista jest krótka, będziemy pracować nad zwiększeniem i dodaniem nowych pozycji. Na ten moment gotowe są: kubki, czapeczki, długopisy, breloczki, paski z logo (smycze).
 9. Po zjeździe nastąpi krótka przerwa, następnie przedstawiony zostanie plan dalszych spotkań Patrioci Polska w całym kraju. Proszę pamiętać, że najbardziej prawdopodobny termin wyborów to 15 października b.r., decyduje o tym Prezydent Polski. Plan naszych działań jest uzależniony od oficjalnie ogłoszonej daty wyborów, a w szczególności od dnia, który zapoczątkuje zbiórkę podpisów.
 10. Osoby, które chcą się zaangażować politycznie lub po prostu pomóc organizacyjnie w swoim mieście lub województwie, a nie mogą być z nami 27 maja, w Warszawie i uczestniczyć w zjeździe, prosimy o kontakt na email kontakt@patrioci-polska.pl.
 11. Osoby, które chcą nam pomóc w organizacji spotkania wyborczego w swoim mieście, prosimy o kontakt na email.
 12. Chcielibyśmy podziękować wszystkim za okazaną już pomoc w organizacji naszego Zjazdu PP. Bez Waszej pomocy zjazd po prostu by się nie odbył, wszystkie osoby zaangażowane w organizację zjazdu robią to bez pobierania żadnych opłat, dysponując własnym czasem i bezwarunkowo. Jest to praca dziesiątek ludzi, a to już jest olbrzymi nasz sukces… to wszystko przerosło nasze oczekiwania, Polak potrafi, możemy być dumni z wykonanej pracy.
 13. Następny Biuletyn nr 18 ukaże się ze względu na zjazd dzień wcześniej, tj. w czwartek 25 maja.

Biuro Prasowe Stow. PP

Przypominamy że:

Rejestrację na Zjazd należy dokonać poprzez wpłatę sumy 90 zł na konto Stowarzyszenia Polska Patriotyczna (numer konta jest podany poniżej). Proszę w polu “tytułem” przelewu wpisać: “Darowizna, delegat PP, imię i nazwisko”.

Jakiekolwiek pytania proszę kierować na email kontakt@patrioci-polska.pl

STOWARZYSZENIE POLSKA PATRIOTYCZNA
Magnacka 3f/48, 60-685 Poznań

Rachunek w PLN: 59 1090 2037 0000 0001 5341 5635

Dane do przelewów zagranicznych:
IBAN dla EUR: PL95 1090 2037 0000 0001 5341 5666
IBAN dla USD: PL56 1090 2037 0000 0001 5341 5689

Adres Banku:
Santander Bank Polska S.A.
Jana Pawła II 17
00-854 Warszawa
KOD SWIFT/BIC: WBKPPLPP

Patrioci Polska © 2024