Biuletyn PP nr 18 [26.05.2023]

Szanowni Państwo,

 1. To już ostatni dzień rejestracji delegatów na Pierwszy Zjazd Stowarzyszenia Polska Patriotyczna. Jest nas dużo, osoby zapisane na biuletyn będą mogły dokonać wpłaty 90 zł przy wejściu i zostaną wpuszczone na salę.
  Adres sali dostępny jest tylko dla osób zarejestrowanych, zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w Zjeździe.
 2. Już dzisiaj wiemy, że Zjazd będzie sukcesem, liczba osób która się zarejestrowała, to ponad 200, dodatkowo wiele osób wpłaciło pieniądze symbolicznie wiedząc, że nie będą mogły uczestniczyć w Zjeździe. Wielu z Państwa wyraziło chęć przyjazdu do Warszawy, jednak nie mogą być razem z nami z powodów zdrowotnych, rodzinnych, czy zawodowych.
  Jest wiele osób z zagranicy, przyjadą delegaci z Niemiec, UK i nawet z USA.
 3. Po Zjeździe będzie stworzona grupa dla działaczy Ruchu Patrioci Polska, na którą zaprosimy wszystkich tych, którzy zechcą nam pomóc w organizacji wyborów w okręgach wyborczych. Na tej grupie będziemy bazować naszą działalność w 41 okręgach. Dlatego wszyscy będą zobowiązani otworzyć sobie na czas wyborów konto na stronie MeWe.com. To tam wysyłane będą zaproszenia do wszystkich czytających biuletyn.  Grupa MeWe i Biuletyn PP, to będą dwa sposoby komunikacji z naszymi strukturami podczas kampanii wyborczej.
 4. Osoby chętne do startu w wyborach będziemy starać się dobierać z Biuletynu PP, uważamy że to są osoby znające temat i cel naszej walki. Dlatego będziemy wybierać osoby z naszej grupy, nawet jedynki. Proszę pamiętać, że Kukiz15 dostał 8.6% głosów i wprowadził 44 posłów, czyli nawet drugie miejsca z list wyborczych weszły do Sejmu. Wszystkich chętnych do startu w wyborach prosimy o zgłaszanie do Pana Artura Kalbarczyka na email arturkal@yahoo.com lub kontakt@patrioci-polska.pl.
 5. Konfederacja zrobiła nieśmiały ruch w tym tygodniu w naszym kierunku, jednak nic konkretnego nie możemy napisać, ponieważ żadna konkretna propozycja nie padła. Jak tylko będą konkrety, podzielimy się z wszystkimi tą informacją.
 6. Oceniamy, że próby zbierania podpisów przez inne mniejsze partie polityczne, które również przygotowują się do wyborów, takie jak Pan Rafał Piech i PJJ, Antypartia, czy partia Pana Pawła Tanajno, będą nieskuteczne, gdyż są one zbyt małe, aby zebrać podpisy w 21 okręgach.
 7. Po Zjeździe ogłosimy wstępnie listę liderów w różnych okręgach wyborczych, budowa całej listy potrwa kilka tygodni.
 8. Podczas zjazdu zostanie otwarta strona partii pppolska.pl.
 9. W czerwcu planowane są pierwsze spotkania wyborcze. Lista miast i wstępne daty, będą podane w następnym Biuletynie PP.
 10. Prawdziwa kampania wyborcza zacznie się dopiero po rejestracji Krajowego Komitetu Wyborczego, czyli w sierpniu.
 11. Zachęcamy wszystkich do działania w ramach Ruchu Patrioci Polska.
 12. Następny Biuletyn PP już za tydzień.

Biuro Prasowe Stow. PP

Przypominamy że:

Rejestrację na Zjazd należy dokonać poprzez wpłatę sumy 90 zł na konto Stowarzyszenia Polska Patriotyczna (numer konta jest podany poniżej). Proszę w polu “tytułem” przelewu wpisać: “Darowizna, delegat PP, imię i nazwisko”.

Jakiekolwiek pytania proszę kierować na email kontakt@patrioci-polska.pl

STOWARZYSZENIE POLSKA PATRIOTYCZNA
Magnacka 3f/48, 60-685 Poznań

Rachunek w PLN: 59 1090 2037 0000 0001 5341 5635

Dane do przelewów zagranicznych:
IBAN dla EUR: PL95 1090 2037 0000 0001 5341 5666
IBAN dla USD: PL56 1090 2037 0000 0001 5341 5689

Adres Banku:
Santander Bank Polska S.A.
Jana Pawła II 17
00-854 Warszawa
KOD SWIFT/BIC: WBKPPLPP

Patrioci Polska © 2024