Biuletyn PP nr 19 [02.06.2023]

Szanowni Państwo,

 1. czasem się do nas przyzwyczają i zaczną zadawać pytania. Ten czas nadejdzie w momencie jak zbierzemy podpisy pod listy wyborcze, co umożliwi nam rejestrację Krajowego Komitetu Wyborczego Patrioci Polska.
  Potem zostanie już tylko kampania wyborcza. 
 2. Partia „Ogólnopolskich Ruch Patrioci Polska” jest już zarejestrowana prawomocną decyzją sądu. Decyzja uprawomocniła się z dniem 04 maja 2023. Czekamy na publikację wpisu w Monitorze Sądowym i Gospodarczym. 
 3. W środę 31. maja opublikowane zostały dwa Komunikaty Wyborcze Patrioci Polska. Biuletyn PP i Komunikaty PP, to będzie ważny sposób naszej komunikacji w najbliższych kilku miesiącach. To właśnie w ten sposób będziemy się komunikować w naszej organizacji.
  Drugim sposobem komunikacji będzie grupa na mewe.com, która została stworzona wczoraj. Na grupę tą zostaną zaproszone tylko osoby, które zgłoszą chęć działania, pomocy lub startu w wyborach.
 4. Prosimy wszystkich, którzy deklarują chęć pomocy o utworzenie profilu w serwisie mewe.com, co umożliwi wejście na grupę. Tam będą kolejne wskazówki co dalej. 
 5. Wszyscy chętni do działania, a nie dostali linku do wejścia na grupę proszeni są o kontakt na artur@pppolska.pl 
 6. Trwają rozmowy z osobami, które będą pracować dla naszego Komitetu Wyborczego Patrioci Polska, jak szef kampanii wyborczej, koordynator itp. Te osoby nie będą startowały w wyborach. Jeśli ktoś z Państwa ma doświadczenie i chciałby się podjąć tego trudnego zadania to prosimy o kontakt na artur@pppolska.pl, funkcje te będą odpłatne.
  Selekcja osób już trwa i potrwa kilka tygodni. 
 7. Nie będziemy się komunikować z naszą grupą przez Facebook lub na innych mediach społecznościowych. Mewe.com to jedyny serwis, które będziemy używać. 
 8. Szykujemy nasze własne Media Patrioci Polska, rozmowy trwają, a szczegóły już niedługo. 
 9. Kolejny sposób komunikacji, to telefon oraz rozmowy osobiste jeden na jeden przez Skype czy google meet. Prosimy nie komunikować się między sobą przez FB Messenger.
 10. Oczekujemy, że zbiórka podpisów zacznie się w pierwszej połowie sierpnia. Zakładamy, że wybory odbędą się 15. października. Do tego czasu musimy być w 100% zorganizowani na listach wyborczych i gotowi w 23 okręgach wyborczych do zbiórki podpisów. Ten proces zaczyna się w tym tygodniu. Jest to najtrudniejszy etap ze wszystkich dotychczasowych przedsięwziętych przez nas kroków. Uważamy, że jest nas na tyle dużo w całej Polsce, że powinniśmy zebrać wszystkie wymagane podpisy. 
 11. Konfederacja ponownie zrobiła nieśmiałe kroki w naszą stronę, jednak na ten moment BEZ żadnych konkretów, zwykłe uprzejmości, do których nikt z naszej grupy nie przykłada większej wagi, jednak miło, że zostaliśmy zauważeni przez naszych konkurentów.
  Jeśli tylko pojawi się propozycja, przekażemy informację do wszystkich zainteresowanych. 
 12. Będą organizowane pierwsze spotkania wyborcze Patrioci Polska, szczegóły już niedługo. Prawdziwa kampania wyborcza zacznie się od momentu jak zarejestrowane zostaną Krajowe Komitety Wyborcze, czyli po zbiórce podpisów. 
 13. Jeszcze raz zachęcamy wszystkich do startu w wyborach, albo do pracy dla Patrioci Polska podczas wyborów, to jest ta nasza szansa, to jest ta okazja, gdzie będziemy mieli możliwość zabrania głosu.

Biuro Prasowe Stow. PP

Patrioci Polska © 2024