Biuletyn PP nr 21 [16.06.2023]

Szanowni Państwo,

 1. Trwa organizacja grupy liderów Patrioci Polska, osoby gotowe do zajęcia czołowych miejsc na listach wyborczych proszone są o kontakt artur@pppolska.pl
 2. Pierwszych osiem okręgów wyborczych ma już swoich liderów, są to: Wrocław, Olsztyn, Warszawa, Szczecin, Katowice, Sosnowiec, Siedlce i Rybnik – Jastrzębie-Zdrój. Wszystkie te okręgi wyborcze będą zbierały podpisy pod rejestracją okręgowych list wyborczych.
  Nazwiska liderów w tych okręgach przedstawimy Państwu w lipcu. 
 3. Do zbierania podpisów wybranych zostało kolejnych 10 okręgów wyborczych, są to; Legnica, Opole, Częstochowa, Łódź, Poznań, Warszawa2, Kraków, Poznań, Koszalin, Białystok.
  Prowadzone są rozmowy z liderami tych okręgów, nazwiska przedstawimy wszystkim w lipcu.
  Kolejnych 5 okręgów wyborczych przedstawimy Państwu już za tydzień, razem będą to 23 okręgi wyborcze, gdzie będziemy prowadzili zbiórkę podpisów pod rejestrację Krajowego Komitetu Wyborczego (KKW) Patrioci Polska. Do rejestracji KKW potrzebnych jest po 5 tys. podpisów w 21 okręgach wyborczych.
  Liczymy na pomoc wszystkich Państwa w zbieraniu podpisów.
 4. 29 czerwca organizowane jest pierwsze spotkanie liderów w Warszawie, na którym będziemy udzielać instrukcje jak zbierać podpisy. Chcemy aby ten proces był zestandaryzowany i wyglądał tak samo w każdym okręgu wyborczym.
  Równolegle układane będę nasze listy wyborcze. Osoby chętne do wzięcia udziału w tych spotkaniach zapraszamy do komunikacji z Panem Kalbarczykiem artur@pppolska.pl.
  1 lipca (sobota) odbędzie się kolejne spotkanie w Katowicach, następne miasta to; Wrocław, Olsztyn, Białystok, Poznań i Trójmiasto. Daty podamy później, adresy spotkań udostępnimy tylko dla chętnych, którzy będą uczestniczyć w tych spotkaniach. 
 5. Wzywamy osoby z zagranicy: z Europy, Ameryki i innych kontynentów, wszystkich chętnych do startu w wyborach – zapraszamy na nasze listy wyborcze PP.
  Patrioci Polska jest otwarta dla wszystkich czytających ten Biuletyn, to jest nasz wspólny projekt. Zapraszamy Was też do przyjazdu do Polski i do pomocy w zbieraniu podpisów (początek sierpnia), prosimy to koordynować z nami.
 6. Trwa proces otwierania konta bankowego partii Patrioci Polska. Pod względem formalno-prawnym partia Patrioci Polska będzie gotowa na wybory.
 7. Najtrudniejsze zadanie jakie nas czeka, to rejestracja KKW i wypełnienie list wyborczych. Potem to już “tylko” kampania i same wybory. 
 8. Pan Grzegorz Braun i Konfederacja doszli do porozumienia co do swoich list wyborczych i tym samym nie dojdzie do rozłamu w Konfederacji przed wyborami (chyba). Oznacza to też, że nasze rozmowy z Konfederacją się kończą (chyba). Propozycja ze strony Konfederacji nie wpłynęła (jeszcze), musimy jednak przyznać, że pewne rozmowy się odbyły i zostały zakończone bez formalnej propozycji.
 9. Kilka mniejszych ugrupowań pozaparlamentarnych też będzie zbierało podpisy pod KKW. Pan Paweł Tanajno, Pan Marek Ciesielczyk (Antypartia), Bezpartyjni, Pan Rafał Piech (PJJ). Kolejne ugrupowania które chciałby to, Samoobrona, Pan Artur Dziambor (chyba wystartuje z PSL), Pan Stanisław Żółtek (KNP), Pan Lewicki (Normalny Kraj), Pan Wojciech Kornowski (ZPP). Ogólnie struktur tych organizacji w Polsce nie widać (z wyjątkiem PJJ), także oceniamy, że ich próby nie będą skuteczne.
  W naszej ocenie Patrioci Polska są największą partią polityczną w Polsce poza sejmem, to jest nasz olbrzymi sukces.
 10. Organizowane są spotkania z Panem Arturem Kalbarczykiem w USA.
  Pierwsze spotkanie odbędzie się 17 czerwca (sobota) w New Jersey, 177 Broadway, Clark, NJ. o godzinie 7 PM.
  Drugie spotkanie odbędzie się w Chicago 18 czerwca (niedziela), 3131 N. Mason, Chicago IL. o godzinie 3 PM.
  Szczegóły spotkań są na stronach Pana Kalbarczyka. 
 11. Chcieliśmy podziękować osobom z Biuletynu, które zgłosiły się do pomocy w organizacji tych spotkań, bez Waszej pomocy tych spotkań by nie było. Prosimy wszystkich czytających biuletyn o wcześniejsze przybycie. Spodziewamy się bardzo dużej frekwencji.
 12. Następny Biuletyn PP już za tydzień. Podamy w nim listę 23 okręgów, które będą zbierały podpisy pod KKW. Jesteśmy na prostej drodze, żeby wystartować w wyborach. Ten start to już jest nasz olbrzymi historyczny sukces. Tego z historii Polski nikt nie wymaże. Zapraszamy wszystkich do kontaktu na kontakt@patrioci-polska.pl.

To my piszemy najnowszą historię POLSKI !
PATRIOCI POLSKA !

Biuro Prasowe Stow. PP

Patrioci Polska © 2024