Biuletyn PP nr 22 [23.06.2023]

Szanowni Państwo,

 1. Przed nami ostatnia prosta przed wyborami. Lista osób zarejestrowanych w PP zwiększa się codziennie, jest nas na tyle dużo w całej Polsce, że ze zbiórką podpisów nie powinno być problemów. Na ten moment najważniejszą rzeczą jest selekcja kandydatów na czołowe miejsca na listach wyborczych i na tym się koncentrujemy.
 2. Trwa budowa grupy liderów Patrioci Polska, odbywają się spotkania „on line” i rozmowy z liderami, którzy mają wystartować z czołowych miejsc na listach wyborczych. Wszyscy chętni do startu w wyborach proszeni są o kontakt na artur@pppolska.pl.
 3. Pierwsze spotkanie liderów PP odbędzie się w Warszawie 29 czerwca, osoby chętne pomagać lub wystartować w wyborach proszone są o kontakt na kontakt@patrioci-polska.pl, dla osób chętnych do startu w charakterze liderów obecność jest obowiązkowa.
 4. Kolejne spotkanie liderów PP odbędzie się w Katowicach 1 lipca (sobota), osoby chętne do startu lub pomocy w wyborach z okręgów śląskich proszone są o kontakt na kontakt@patrioci-polska.pl, adres spotkania zostanie przesłany przez email.
 5. Kolejne spotkanie liderów PP odbędzie się we Wrocławiu 2 lipca (niedziela), adres podamy osobno przez email. Wszyscy chętni proszeni są o przesłanie zgłoszenia na email kontak@patrioci-polska.pl.
 6. Kolejne miasta spotkań liderów PP to, Poznań, Gdynia, Olsztyn, Białystok, daty podamy w przyszłym tygodniu i w specjalnych komunikatach PP. 
 7. Budowa grupy liderów PP we wszystkich okręgach wyborczych potrwa do połowy lipca, następnie liderzy zostaną przedstawieni wszystkim zarejestrowanym członkom PP. Publicznie przedstawimy wszystkich w momencie zbiórki podpisów, w tym samym czasie ogłoszone zostaną 23 okręgi, w których będziemy zbierać podpisy pod rejestrację Krajowego KW Patrioci Polska.
 8. Na ten moment, nie trwają żadne rozmowy z innymi grupami/partiami politycznymi, które działają w kierunku startu w wyborach. My w Patrioci Polska jesteśmy otwarci na rozmowy z każdym poważnym partnerem. 
 9. Konto bankowe jeszcze nie jest otwarte, jednak jest to ostatnia prosta i liczymy, że do końca następnego tygodnia jako partia Patrioci Polska oficjalnie będziemy w posiadaniu konta bankowego.
 10. Pod względem formalnym będziemy gotowi do startu w wyborach, najtrudniejszy element dla nas dzisiaj to organizacyjnie być gotowym z listami wyborczymi. Dlatego zachęcamy wszystkich, którzy chcą wystartować w wyborach do kontaktu poprzez zgłoszenie na email artur@pppolska.pl.
 11. Należy spodziewać się więcej Komunikatów Wyborczych PP.
 12. Następny Biuletyn PP już w przyszłym tygodniu.

Biuro Prasowe Stow. PP

Patrioci Polska © 2024