Biuletyn PP nr 24 [08.07.2023]

Szanowni Państwo,

  1. Trwają spotkania z liderami PP w różnych miastach naszego kraju. Odbyło się już 5 spotkań w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu i Gdyni.
   Wstępnie chcieliśmy poinformować, że liczba liderów chcących wystartować w wyborach jest niewystarczająca. Wczoraj został wydany Komunikat PP w tej sprawie. Prosimy wszystkich o zapoznanie się z treścią komunikatu. Zachęcamy do udziału w wyborach.
  2. 11 lipca odbędzie się spotkanie liderów PP w Olsztynie. Osoby, które chcą wystartować,  jako liderzy lub kandydaci w poszczególnych okręgach prosimy o kontakt na email artur@pppolska.pl.
  3. 13 lipca odbędzie się spotkanie liderów PP w Białymstoku.
  4. Następne miasta, w których odbędą się spotkania liderów PP to Lublin, Tarnów i Łódź. 
  5. Po ostatnim spotkaniu w Łodzi należy oczekiwać komunikatu specjalnego PP i decyzji o naszym starcie w wyborach.
  6. Pani Justyna Socha została usunięta z list wyborczych Konfederacji. Nawiązaliśmy kontakt z Panią Justyną Sochą. Na ten moment Pani Socha nastawia się na start w wyborach do Senatu. Próbowaliśmy nakłonić ją na start z list PP.
  7. Antypartia i Pan Marek Ciesielczyk nie wystartują w wyborach do Sejmu jako osobny KW. Jest zbyt słaby organizacyjnie, z brakiem poparcia, z małą liczbą okręgów wyborczych, zero szans na zebranie podpisów.
   Trudno nam powiedzieć, czy Pan Ciesielczyk jest gotowy do rozmów, jako Patrioci Polska jesteśmy otwarci.
  8. Liczba osób zarejestrowanych na stronie Patrioci Polska przekroczyła 1500 osób, to jest dużo. Jesteśmy pewni, że zbiórka podpisów odniesie sukces. Przypominamy, że potrzebna jest rejestracja co najmniej 21 okręgów wyborczych, po 5 tys podpisów w każdym.
  9. Ponownie podjęliśmy próbę kontaktu z Panem Rafałem Piech i partią PJJ. Pan Piech nie jest zainteresowany rozmową.
  10. Uważamy, że żadna mniejsza partia polityczna nie jest na tyle silna i samodzielna, aby zarejestrować „krajówki” czyli KKW.
  11. Kolejny Biuletyn PP ukaże się już za tydzień. W przyszłym tygodniu proszę oczekiwać Komunikatów PP.

Biuro Prasowe Stow. PP

Patrioci Polska © 2024