Biuletyn PP nr 25 [15.07.2023]

Szanowni Państwo,

 1. Odbywają się spotkania liderów, trwa ich selekcja w okręgach wyborczych. Zachęcamy wszystkich chętnych do udziału w spotkaniach i do startu w wyborach do sejmu.
 2. We wtorek 19 lipca odbędzie się spotkanie w Tarnowie. Dla osób chętnych do startu z pierwszych miejsc na listach obecność obowiązkowa. Zapraszamy do udziału w spotkaniu również wszystkie inne osoby chętne do pomocy. Komunikat Wyborczy PP w tym temacie ukaże się w poniedziałek.
 3. W czwartek 20 lipca odbędzie się spotkanie w Łodzi, szczegóły ukażą się w oddzielnym Komunikacie Wyborczym PP.
 4. Ostatnie spotkanie z cyklu odbędzie się w Lublinie 23 lipca.
 5. Po spotkaniu w Lublinie należy spodziewać się Komunikatu specjalnego PP do wszystkich członków i sympatyków PP.
 6. Ciągle brakuje kilku liderów w różnych okręgach wyborczych. Jeszcze raz zachęcamy wszystkich do startu w wyborach, a osoby zainteresowane prosimy o kontakt na artur@pppolska.pl
 7. Wybory odbędą się 15 października 2023, zbiórka podpisów zaczyna się w okolicach 15 sierpnia. Nasz Komitet Wyborczy PP i listy w kandydatami do wyborów muszą być gotowe do momentu rejestracji list wyborczych.
 8. Lista osób zarejestrowanych na stronie Patrioci Polska przekroczyła 1500 i mamy nadzieję, że do wyborów będzie nas 2000.
 9. Żadna partia, wliczając PiS i PO nie są jeszcze gotowe ze swoimi listami wyborczymi.
 10. Usunięcie Pani Justyny Sochy z list wyborczych Konfederacji wywołało olbrzymie zamieszanie, pojawiły się pytania o pozycję Pana Grzegorza Brauna i Korony w Konfederacji, o to czy jest możliwe odejście pana Grzegorza Brauna z Konferencji jeszcze przed wyborami do Sejmu. Żadnego scenariusza nie można wykluczyć, do momentu rejestracji list wyborczych można dodać kandydatów, wymienić, a także usunąć.
 11. Bezpartyjni Samorządowcy szykują się do zbierania podpisów. Jest to partia zbliżona do PiSu ze swoją ideologią, która co cykl wyborczy próbuje podchodzić do wyborów, jeszcze nigdy nie udało im się zebrać podpisów i zarejestrować KW.
 12. Pan Rafał Piech i PJJ przymierzają się do zbierania podpisów i rejestracji KW. Uważamy, że ich struktury są słabe i nie oczekujemy, że PJJ dokona rejestracji KW.
 13. Jeszcze raz zachęcamy wszystkich do startu w wyborach z list Patrioci Polska. Państwa udział w wyborach jest konieczny, oczekujemy na Wasz aktywny udział w procesie wyborczym, przy zbieraniu podpisów i pomoc przy tworzeniu KW w swoim okręgu wyborczym.
  kontakt@patrioci-polska.pl

Biuro Prasowe Stow. PP

Patrioci Polska © 2024