Biuletyn PP nr 27 [29.07.2023]

Szanowni Państwo,

 1. Ciągle trwa selekcja okręgów wyborczych, w których będą zbierane podpisy pod rejestrację Krajowego Komitetu Wyborczego.
  Wszyscy chętni do startu w wyborach jako liderzy poszczególnych okręgów proszeni są o kontakt na email artur@pppolska.pl. Start Patrioci Polska w wyborach będzie możliwy tylko, jeśli listy wyborcze będą wypełnione w 41 okręgach wyborczych.
 2. Przedstawieni zostali pierwsi liderzy okręgów wyborczych w Tarnowie i Warszawie. Zapraszamy wszystkich do kontaktu z liderami w swoim okręgu wyborczym. Lista okręgów wyborczych jest już stworzona na stronie internetowej naszej partii:
  http://pppolska.pl/index.php/okregi-wyborcze/ 
 3. W następnym tygodniu przedstawimy kolejnych liderów 23-ech okręgów wyborczych, w których będziemy zbierali podpisy. Pozostałe okręgi będą pomagać okręgom sąsiednim, także będziemy prosić wszystkich Państwa o zgłaszanie się do okręgów, w których będą zbierane podpisy.
  Utworzona została funkcja „Krajowy Koordynator PP”, będzie kilku „koordynatorów” są to osoby, do których należy się zgłaszać bezpośrednio z pytaniami i problemami. Informacja o tych osobach jest zamieszczona na stronie okręgów wyborczych podanej powyżej.
 4. Utworzona została też funkcja „Rzecznik Prasowy” Patrioci Polska. Ukaże się osobny komunikat PP, w którym przedstawimy rzecznika prasowego.
 5. W najbliższy wtorek odbędzie się spotkanie liderów w Warszawie, podczas którego będziemy rozmawiać o koordynacji naszych działań związanych ze zbiórką podpisów.
 6. Patrioci Polska aktywnie szuka biura wyborczego w Warszawie, gdyby ktoś z Państwa miał odpowiednie miejsce na biuro wyborcze, prosimy o kontakt.
 7. We wtorek odbędzie się również spotkanie z przyszłym księgowym, o szczegółach poinformujemy w następnym biuletynie.
 8. W przyszłym tygodniu odbędą się spotkania liderów w Krakowie i na Śląsku, będą w tej sprawie osobne Komunikaty Wyborcze.
 9. Były poseł PiSu, Pan Przemysław Wipler został jedynką Konfederacji w Toruniu, co potwierdza, że odciski palców PiSu są wszędzie.
 10. Trwają ostatnie próby łączenia się różnych mniejszych partii, szanse powodzenia tych prób uznajemy za znikome albo nawet żadne, jeśli nawet dojdzie do jakiegoś kompromisu w ostatniej chwili, szanse powodzenia takiego KW są bardzo małe.
 11. Otrzymaliśmy pierwsze wpłaty na nasze konto Ogólnopolskiego Ruch Patrioci Polska, za które bardzo dziękujemy. Zachęcamy wszystkich do finansowego wsparcia Partii, wydatki zaczynają się kumulować i środki finansowe będą niezbędne do osiągnięcia sukcesu wyborczego. Numer konta partii jest podany na stronie www.pppolska.pl.
 12. Zbiórka podpisów pod rejestrację Krajowego KW zacznie się 11 lub 18 sierpnia. Nie można też wykluczyć daty 25 sierpnia. Stosowna decyzja zostanie podjęta przez Prezydenta Polski Andrzeja Dudę. Sytuacja międzynarodowa jest bardzo skomplikowana i nie można wykluczyć scenariusza podobnego jak na Ukrainie, czyli że wybory się nie odbędą.
 13. Chcielibyśmy wszystkich Państwa jeszcze raz zachęcić do poparcie nas w wyborach, pomocy podczas zbierania podpisów i startu z naszych list wyborczych. Patrioci Polska to jedyna autentyczna, niezależna, budowana oddolnie siła polityczna w Polsce.
 14. Proszę spodziewać się w następnym tygodniu znacznej liczby Komunikatów Wyborczych PP. M.in. przedstawimy w nich kolejne okręgi wyborcze, w których będziemy zbierali podpisy pod rejestrację KKW Patrioci Polska.
 15. Następny Biuletyn PP już za tydzień. kontakt@patrioci-polska.pl

Biuro Prasowe Stow. PP

Patrioci Polska © 2024