Biuletyn PP nr 29 [13.08.2023]

Szanowni Państwo,

 1. Trwa zbiórka podpisów w 21 okręgach w całej Polsce. Jest to najtrudniejsza przeszkoda przed startem w wyborach do Sejmu. Okręgi które zbierają są wyszczególnione na stronie pppolska.pl
 2. Prosimy wszystkich o kontakt z liderami w swoim okręgu, akcja jest koordynowana centralnie, telefon do centrali to 451 031 145, jakiekolwiek pytania prosimy też kierować bezpośrednio do liderów.
 3. Prosimy o pobranie formularza PDF, jeśli ktoś ma problem z pobraniem PDF, prosimy o wiadomość na email artur@pppolska.pl
 4. Osoby, które przebywają za granicą i mają stałe miejsce zamieszkania w Polsce, też mogą podpisać formularz, konieczne jest podanie adresu w Polsce. Formularz po wcześniejszym umówieniu proszę wysłać do lidera w okręgu gdzie posiadacie Państwo swój adres zamieszkania.
 5. We wtorek w Polsce jest święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i dzień wolny od pracy, okręgi będą organizować publiczne zbiórki w miastach, prosimy wszystkich o przybycie na planowane eventy. Będzie okazja poznania lidera, wymiany telefonów, formularzy i innych dokumentów. Prosimy o uczestnictwo w tych spotkaniach.
 6. Patrioci Polska otworzyło swoje biuro wyborcze w Warszawie.
 7. Wszystkie Komitety Wyborcze zbierają podpisy, wliczając PiS, PO i Konfederację, razem 16 partii i koalicji partyjnych zgłosiło swoje Komitety Wyborcze. Cała lista jest na stronie PKW.
 8. Komitety takie jak „Antypartia” czy ZPP też zarejestrowały swoje KW, jednak zbiórki podpisów nie prowadzą, czytaj zrobiły to dla PR-u.
 9. Zbieranie podpisów świadczy o realnej sile wszystkich partii, Uważamy, że przy maksymalnej pracy wszystkich liderów w 21 okręgach, mamy szansę na rejestrację KKW.
 10. Zbiórka podpisów trwa przez 3 tygodnie (do 6. września), jest jeszcze dużo czasu, aby każdy z Państwa wziął w niej udział.
  Jeśli nie mieszkasz w danym okręgu, możesz pomóc sąsiedniemu okręgowi, który zbiera. Konieczny jest kontakt z liderem.
 11. Proszę pamiętać, każdy podpis się liczy!
 12. Następny Biuletyn PP już za tydzień!

Biuro Prasowe Stow. PP

Aktualne informacje związane ze zbiórką podpisów:
https://pppolska.pl/index.php/instrukcja-zbierania-podpisow/

 Aktualna lista okręgów, w których zbieramy podpisy poparcia dla listy KKW Patrioci Polska wraz z danymi kontaktowymi liderów:
https://pppolska.pl/index.php/okregi-wyborcze/

Patrioci Polska © 2024