Gazeta PP nr 3 – 2 listopada 2023

Wiadomości

 • Trwa ludobójstwo narodu palestyńskiego w Strefie Gazy . Izrael po raz drugi zbombardował obóz uchodźców palestyńskich Jabalya. Na ten moment liczą liczbę zabitych, wcześniejszy atak spowodował śmierć setek ludzi w jednym bombardowaniu. Gdzie są ci wszyscy, którzy krytykowali Putina w ostatnich 2 latach?
 • Tony Seruga analityk wywiadu ostrzega, że w następnych 14 miesiącach dojdzie do 14 ataków terrorystycznych w USA.
  W ostatnich kilku tygodniach usłyszeliśmy kilka ostrzeżeń o atakach terrorystycznych w USA, od kilku wysokiej rangi polityków, jak Ron DeSantis i Donald Trump. Coś mi się wydaje, że szykuje się bardzo dużo zamieszania, zostało rok do wyborów prezydenckich, wszyscy pamiętamy jak wyglądały miesiące przed wyborami 2019, spalone miasta BLM, antifa, itp.
 • Amerykański Sekretarz Obrony Lloyd Austin powiedział, że Putin wygra, jeśli pieniądze na Ukrainę zostaną ucięte. Dwa tygodnie temu Biden chciał $70 miliardów na Ukrainę, wczoraj Lloyd Austin wspomniał o $40 miliardach, także suma się zmniejsza. Uważam, że budżet na wojnę na Ukrainie może być poważnym problemem dla speakera Johnsona. Wystarczy tylko 4 republikanów w Izbie, żeby zatrzymać pieniądze dla Ukrainy, a tych repów „anty wojna” jest dużo więcej. Ja nie widzę, aby Johnson poszedł do demokratów „po pomoc”. Także sytuacja tak mocno się nie zmieniła od czasów jak McCarthy był speakerem, nikt tu nie zmienił zdania co do dalszego finansowania wojny, zmienił się tylko speaker, z tego może być kolejny kryzys i rządowy „shut down” w USA.
 • Donald Trump wezwał republikanów w kongresie do „shutdownu” rządu USA.
 • Izrael oficjalnie przyznaje się do straty 18. żołnierzy w kampanii w Strefie Gazy. Hamas opublikował filmy z palącymi się czołgami i wozami opancerzonymi IDF.
 • Boliwia zrywa stosunki dyplomatyczne z Izraelem, wiele innych państw jak Chile, Kolumbia wycofują swoich ambasadorów. Wojna w Palestynie wyraźnie dzieli cały świat na kraje „pro Izrael” oraz na kraje BRICS, większość świata naprawdę widzi hipokryzje tzw. „zachodu”, jak Rosja „mordowała” cywilów w Buczy, oraz bombardowała szpitale. Izrael z drugiej strony bombarduje szpitale i obozy dla uchodźców, tłumacząc, że „broni się” przed Hamasem.
 • Na rok przed wyborami prezydenckimi w USA, Donald Trump prowadzi we wszystkich sondażach wyborczych jakie są publikowane i jest zdecydowanym faworytem do wygranej. Przyznam się jednak, że nie wiem co szykują nam wielcy tego świata w następnych 12 miesiącach, zdecydowanie zrobią wszystko, żeby utrzymać swoją władzę w USA.
 • Elon Musk pokazał się u Joe Rogan, gdzie powiedział kilka ciekawych rzeczy, jak: „ludzie nie zdają sobie sprawy, jak bardzo Twitter był kontrolowany„, „Soros to maniak który nienawidzi ludzkości” (słowo „maniak” dodałem ja). „to wentylatory spowodowały śmierć ludzi, nie sam cuvid wirus„. Elon nie pierwszy raz skrytykowała „kolegę” miliardera Sorosa.
 • Irak zawarł nowe kontrakty z Chinami i jeszcze bardziej odsuwa się od kontroli tzw. „zachodu”.
 • Ciekawe słowa niemieckiego Ministra Obrony Borisa Pistoriusa, powiedział on że „ludzie powinni „przyzwyczaić się” do wojny w Europie„. Słyszeć to od Niemca, to trochę dziwne.
 • Rynki w dalszym ciągu celebrują tymczasowy zanik groźby 3WŚ. FED także dołożył się do „optymizmu”, ogólnie panuje pozytywna atmosfera na Wall Street, nikt ni patrzy na problemy, myślenie jest w kierunku, że „mogło być dużo gorzej”.
 • Dzisiaj będę nadawał na Locals, jutro przymierzam się do streamu na YouTube, Pan Kaczyński i PiS buduje koalicję z PSL-em, czy Konfederacja dołączy do tych rozmów? Oto jest pytanie. Pan Korwin-Mikke otwiera nową partię, czy pójdą z nim jacyś posłowie z NN, to jutro, dzisiaj trochę o kryzysie i jak się przygotować na kryzys.
 • Zachęcam do rejestracji na patrioci-polska.pl

AK

Patrioci Polska © 2024