Biuletyn PP nr 32 [19.11.2023]

Szanowni Państwo,
 1. Odbyło się zebranie zarządu Patrioci Polska, na którym przyjęto do wiadomości rezygnację Pana Pawła Filipowskiego z zajmowanej funkcji członka zarządu partii Patrioci Polska.
  Podczas spotkania omówiono plan zorganizowania zjazdu partii, który ma się odbyć w 2024 roku.
 2. Zachęcamy wszystkich czytających regularnie nasz biuletyn do zaangażowania się w działalność.
  Wzywamy do złożenia odpowiedniej deklaracji (szczegółowa informacja pod linkiem: https://pppolska.pl/index.php/o-nas/) oraz przesłanie jej na email: kontakt@pppolska.pl
 3. Odbyło się spotkanie z posłami Konfederacji Korony Polskiej – Panem Grzegorzem Braunem i Panem Włodzimierzem Skalikiem. Było to spotkanie informacyjne, trwało godzinę. Na spotkaniu nie zostały ustalone zasady współpracy. Na ten moment nie są zaplanowane kolejne spotkania.
 4. Odbędzie się otwarte spotkanie on-line dla sympatyków Patrioci Polska, szczególnie dla osób które myślą o starcie w wyborach samorządowych lub do Europarlamentu. Wybory do Europarlamentu mają się odbyć w czerwcu.
  Spotkanie on-line odbędzie się w środę 22 listopada o 21.00, link do spotkania podamy w osobnym komunikacie PP, w najbliższy wtorek.
  Tematem spotkania będzie nasza rozmowa z posłami G. Braunem i W. Skalikiem.
 5. Zbliżają się wybory samorządowe w Polsce. Osoby chętne do startować w tych wyborach z poparciem Patrioci Polska, proszone są o kontakt na; kontakt@pppolska.pl.
 6. Organizacja https://referenda.pl/ i Pan Jan Kubań nawiązali kontakt z Patrioci Polska, odbyła się rozmowa na temat ewentualnej współpracy.
 7. Planowany jest event w którym Patrioci Polska wezmą udział, szczegóły eventu są w trakcie planowania, będziemy informować na bieżąco, jak tylko zostanie ustalona data i miejsce eventu. Ma być to miesiąc luty i Katowice.
 8. Wszyscy chętni którzy chcieliby pomóc w organizacji naszych eventów, zapraszamy do współpracy, kontakt@patrioci-polska.pl .
 9. Wszyscy ci, którzy nie mają dostępu do Facebooka czy MeWe, zapraszamy na stronę patrioci-polska.pl gdzie pod odnośnikiem „Gazeta PP” regularnie ukazują się wpisy informujące o sytuacji i wydarzeniach na świecie.
 10. W najbliższy wtorek 21 listopada, ukaże się komunikat PP. Następny Biuletyn PP ukaże się w grudniu.
  Jeszcze raz zachęcamy wszystkich do zaangażowania się w aktywną działalność na poziomie lokalnym dla Patrioci Polska.
Biuro prasowe PP

Patrioci Polska © 2024