Gazeta PP nr 10 – 20 listopada 2023

Wiadomości

 • Antyglobalista, antywoke, pro Doanld Trump, kandydat na prezydenta, wygrał wybory prezydenckie w Argentynie. Jest to dość duży sukces wolnych ludzi w dzisiejszym świecie. Tych zwycięstw za dużo nie mamy, jednak tym razem Argentyna pokazała, że można wygrać. Donald Trump natychmiast pogratulował Javier Milei, który obiecał „odbudować Argentynę„. Życzymy mu jak najlepiej, jest szansa, że będziemy mieli gdzie uciekać, jak już Soros i jego ludzie przejmą wszystko w naszych krajach. Kilka bardziej „kolorowych” cytatów z wypowiedzi nowego prezydenta Argentyny; „lewackie gów…no przegrywa” albo „z lewakami się nie rozmawia, bo jak przegrają argument, to cię zabiją”, „kolektywizm to choroba psychiczna”. itp. Także gratulacje dla Javier Milei, wygrał zdecydowanie ponad 55% głosów.
 • Holenderski Bank Centralny (DNB) przygotowuje się na standard złota. ZH podaje, że w ostatnim wywiadzie DNB przyznaje, że pracują nad „wyrównaniem” ilości złota w swoich sejfach. Żeby przygotować się na wypadek „kryzysu finansowego”, gdzie ceny złota znacznie podskoczą, co umożliwi DNB wprowadzenie „standardu złota” dla podparcia „nowego” systemu finansowego. Także padają mocne słowa ze strony DNB.
 • Sekretarz Obrony USA Lloyd Austin przybył do Kijowa z nieoczekiwaną wizytą. Pan Austin zapewnił o amerykańskim wsparciu dla reżimu w Kijowie. Jeśli mogę doradzić, to niech Pan Austin nie przyjmuje żadnych prezentów, potrafi być to śmiertelne.
 • Volodymyr Zelensky przyznał, że ilość amunicji wysyłanej przez NATO na Ukrainę jest mniejsza jak przed konfliktem w Gazie.
 • Tak dla przypomnienia wszystkim nowych pieniędzy ze strony USA nie ma i nie będzie już w tym roku. Jak pieniądze od Nancy Pelosi się skończą (a powinno już być koniec), Niemcy i Olaf Schultz zaczną płacić. Do momentu aż Amerykanie się dogadają u siebie w domu, co moim zdaniem jest mało prawdopodobne (jednak możliwe). Moim zdaniem, plan jest taki, żeby wymusić na Żeleńskim i reżimie w Kijowie, żeby podjęli rozmowy z Putinem.
 • Speaker Mike Johnson opublikował wszystkie taśmy z jan6, czyli w z wydarzeń z 6 stycznia 2021 na wzgórzu Kapitol w DC. Okazuje się, że media nas okłamywały, wydarzenie było sfabrykowaną prowokacją FBI. Agenci FBI byli częścią tłumu i to oni sprowokowali rozruchy, byli uzbrojeni w granaty ogłuszające, strzelali z kul gumowych. FBI przygotowało całą akcję wcześniej. Musimy pamiętać, że tego dnia 4 ludzi został zabitych, Benjamin Phillips, Kevin Greeson, Ashli Babbit i Rosanne Boyland. Pamiętam te same taktyki ZOMO w latach 80 tych w trójmieście.
 • Demokratyczny Rep. z Nowego Jorku, Daniel Sachs Goldman powiedział, podczas wywiadu w telewizji na MSNBC „na żywo”, że Donald Trump musi zostać „wyeliminowany”. To już po raz kolejny dostajemy sugestie o zamordowaniu Donalda Trumpa.
 • Zjazd krajów muzułmańskich w Chinach, Chiny wzywają do pokoju na Bliskim Wschodzie. Co jest ciekawe, że kraje muzułmańskie nawet nie myślą żeby spotkać się w Europie czy USA. Centrum świata przesuwa się do Chin. Jesteśmy świadkami upadku zachodu.
 • OPEC+ oraz Arabia Saudyjska zapowiedziały, że należy oczekiwać kolejnych cięć w produkcji ropy naftowej w celu utrzymania odpowiedniego poziomu tych cen. USA jest „pewne”, że kraje arabskie nie użyją ropy naftowej, jako broni do walki z USA.
 • Liczba zamordowanych Palestyńczyków przez IDF przekroczyła 13 000 tyś.
 • Konwencja partii demokratycznej stanu Kalifornia został przerwana, po tym jak tłumy protestujących ludzi wtargnęło do środka, krzycząc „ludobójca Joe Biden” (Genocide Joe Biden), żądając przerwania wojny w Strefie Gazy.
 • Wiktor Orban powiedział, że minie wiele lat zanim Ukraina wejdzie do europejskiego kołchozu.
 • Australijski „filozof” z polskimi korzeniami, (żona urodzona w Wałbrzychu, dziadkowie zginęli w łódzkim getcie), Peter Singer (duży autorytet w zachodnim świecie) powiedział, że kobiety w ciąży z dziećmi z syndromem downa powinny poddać się aborcji, a urodzone dzieci z downem można zamordować nawet do 2 roku życia, także „postęp i nowoczesność” pełną gębą.
 • Władze stanu Michigan „biorą się” za salony fryzjerskie które obsługują tylko kobiety i mężczyzn. Solon o nazwie „studio8” i jej właścicielka Christine Geiger, zostali już oskarżeni o dyskryminację. Także wreszcie się biorą za tych foliarzy i płaskoziemców.
 • Stream na locals dopiero jutro, zapraszam wszystkich do rejestracji na patrioci-polska.pl , oraz odwiedzin na arturkalbarczyk.locals.com
  Na zdjęciu, prezydent elekt Argentyny Javier Milei.

AK

Patrioci Polska © 2024