Gazeta PP nr 14 – 29 listopada 2023

Wiadomości

 • Żona Generała Kyrylo Budanova, Marianna została otruta i przebywa w szpitalu. Razem z nią zostało zatrutych dwóch innych oficerów ukraińskiej armii. Budanow to naczelny szef ukraińskiego wywiadu, bardzo ważna postać w układance elit na Ukrainie. Wielu wskazuje, że Budanow rozgrywa swoją własną grę o przejęcie władzy w Kijowie. Zamach na Budanową potwierdza, że trwa wojna domowa o władzę. Budanow nie będzie czekać, aż wezmą się za niego, należy oczekiwać rewanżu z jego strony. Czy ta wojna przeleje się na ulice ukraińskich miast? Nie można tego wykluczyć i moim zdaniem jest to bardzo prawdopodobne.
 • USA zaprzecza, żeby jakoby miało wywierać presję na Kijów, żeby zapoczątkować rozmowy pokojowe z Rosją. Chodzi tu o artykuł w niemieckim Bild.
 • Ceny złota dzisiaj rano osiągnęły poziom $2072, są to poziomy rekordowe. Najwyższa cena złota była podczas pandemii – $2075. Także należy oczekiwać, że rekord ten zostanie pobity jeszcze w tym tygodniu. Znajdziemy się w miejscu gdzie jeszcze nie byliśmy. Powody tak dużych wzrostów cen złota to recesja i rozkładająca się amerykańska gospodarka, a FED nawet nie chce się przyznać, że jesteśmy w recesji. Rok 2024 będzie rokiem rekordowych wzrostów cen złota.
 • Znany miliarder Bill Ackmen przewiduje obniżenie stóp procentowych przez FED już w marcu 2024, czyli mamy dostać „pivot” już w pierwszym kwartale. Jeśli tak się stanie ceny złota mogą dość szybko przekroczyć $3000.
 • Trwa zawieszenie broni w wojnie Hamas – Izrael. Trwa wymiana więźniów Hamas uwolnił kolejnych 11 zakładników. Hamas zaproponował uwolnienie wszystkich zakładników w zamian za pokój.
 • Niemiecki Sąd Najwyższy skomplikował trochę Otto Schulzowi plany co do budżetu niemieckiego rządu, a co za tym dalszego finansowania wojny na Ukrainie. Amerykanie mają problem z pieniędzmi, teraz Niemcy. Jak te problemy szybko się nie rozwiążą w Kijowie dość szybko będą wybuchać granty i truć się nawzajem.
 • Dopiero jutro odbędzie się debata DeSantis vs. Newsom na FOX News. Pomyłkowo podałem, że miał być to poniedziałek, sorry.
 • Sąd w Stanie Rhode Island zdecydował się na odrzucenie wniosku o zablokowanie Donalda Trumpa z kart wyborczych 2024. Jest to kolejna porażka globalistów w walce z Trumpem i próbami zablokowania jego w udziale w wyborach prezydenckich w USA w 2024.
 • Kanada walczy, Premier Alberty pani Danielle Smith wdrożyła tzw.; „The Sovereignty Act”, daje to jej prawo zablokowania federalnych programów związanych ze zmianami klimatycznymi, które chce wymusić na prowincjach Justin Trudeau. To jest otwarta wojna Trudeau, jego globalistyczna agenda kontra prowincje. Danielle Smith to taki kanadyjski Wiktor Orban, God Bless Her!
 • Arabia Saudyjska przymierza się do kolejnych cięć w produkcji ropy naftowej, czytaj, należy się spodziewać kolejnych podwyżek cen ropy. Spadająca wartość dolara, wysokie ceny ropy naftowej to bardzo zła mieszanka dla inflacji, a co za tym idzie FED ma poważny problem.
 • Ten rekord świadczy o czasach w których żyjemy, rekordowa ilość samobójstw w USA, w roku 2022 w USA, 49 449 popełniło samobójstwo. Trzeba się cofnąć do roku 1941, żeby zobaczyć podobne statystyki, ah ten Fauci.
 • Tucker Carlson wzywa amerykański rząd do ujawnienia prawy o UFO.
 • Hakerzy z Iranu zhakowali system dystrybucji wody w Pensylwanii, czyli system kanalizacji. Ciekawe jest to jak szybko oni znają narodowość hakerów; nie wiedzą o atakach hakerskich, ale znają ich narodowość.
 • Mało znany w Polsce, amerykański Doktor Peter Hotez, wielki entuzjasta szczepionek przeciwko covid19, oraz wszystkich doładowaczy, znany jest też z tego, że odmówił debaty z Robertem Kennedy Jr. na temat efektywności szczepionek. Dr Peter Hotez powiedział, że nadchodzi nowa „choroba” o nazwie ‘Disease X’, która ma być 20 razy silniejsza od covid. Ciekawy będzie ten 2024!
 • Papież Franciszek uderzył w kolejnego biskupa, tym razem na celowniku jest Kardynał Raymond Burke z Missouri. Papież Francis zabrał mu jego apartament w Watykanie oraz jego miesięczne uposażenie. Jest to oznaka wojny jaka panuje na górze w Kościele pomiędzy siłami „pro globalistyczna agenda” kontra konserwatywne skrzydło w Kościele. Czytaj – Kościół jest niszczony!
 • Na koniec informacja z Florydy gdzie też trwa wojna światowa. Dyrektor szkoły i czterech innych oficjeli zrezygnowali ze swoich stanowisk ponieważ pozwolili na udział „trans kobiety” (rozumiem, że ta tras była mężczyzną) w zawodach siatkówki w drużynie kobiet. Floryda to taki stan gdzie rządzi DeSantis i tego rodzaju rzeczy są zabronione prawnie, dlatego rezygnacja. To są te problemy, które mamy w dzisiejszych czasach, no ale tak to jest jak ludzie głosują na lewicę.
 • Wpis ten ukazuje się także na stronie patrioci-polska.pl , gdzie zapraszam wszystkich do rejestracji.
  Dzisiaj zdjęcie ukraińskich mężczyzn którzy dostali pobór do wojska, średnia wieku sięga 50 lat, większość z nich nie wróci już do domu, miny tych mężczyzn są naprawdę wymowne.

AK

Patrioci Polska © 2024