Gazeta PP nr 19 – 16 grudnia 2023

Wiadomości

 • Kongres w USA zatwierdził w czwartek prawo, które blokuje przyszłego prezydenta USA, od podjęcia samodzielnej decyzji opuszczenia NATO.
  Jest to skierowane przeciwko Trumpowi, wielu obawia się, że Trump będzie prezydentem USA i opuści NATO.
  Tak jak kongres dzisiaj może zablokować Trumpa i jego decyzje, tak przyszły kongres może odblokować. Przejęcie władzy przez MAGA w USA oznacza problemy dla wielu neokonów w USA i Europie.
 • Gita Gopinath vice IMF (Międzynarodowy Fundusz Walutowy) powiedziała, że; „światowa gospodarka stoi przed kompletnym upadkiem” (BRINK OF COLLAPSE). Pani Gopinath uważa, że geopolityczne starcia dzisiejszego świata dzielą światową gospodarkę, co będzie miało efekt na światowy handel, co za tym idzie światowe PKB obniża się, co doprowadzi do recesji (w której już jesteśmy). Nasze rządy doprowadziły do sytuacji, że już nie mogą drukować, jeśli zaczną, wartość walut zacznie szybko się obniżać, inflacja nas zaleje. To będzie nasz koniec.
 • Premier Węgier Wiktor Orban nie zastosował veta, czym sprawił, że Ukraina razem z Mołdawią zaczną rozmowy akcesyjne w EU. Jest to duże zwycięstwo lewicy i Ukrainy. Tymczasowo jest to zła wiadomość dla Niemiec, które będą musiały za to zapłacić. Przyjmowanie Ukrainy do EU może potrwać lata, brak ustalonych granic Ukrainy bardzo komplikuje sprawy.
 • Wiktor Orban zawetował EU plan 50 miliardów euro „pomocy” dla Ukrainy, czym bardzo skomplikował plany globalistów na dalsze prowadzenie wojny na Ukrainie.
 • Joe Biden odgraża się, że wyślę US Army na Ukrainę do walki z Rosją, jest to „płacz dziecka na pustyni”. Biden nie dostał pieniędzy z Kongresu, zaczyna poważnie brakować opcji, co dalej. Dlatego słyszymy takie wypowiedzi. 2024 to rok wyborczy, wysłanie Marines na Ukrainę to polityczne samobójstwo, nie ma na to w USA poparcia, Trump by to wykorzystał dość zręcznie i zapewnił sobie zwycięstwo.
  Uważam też, że Marines wcale lepiej by nie walczyli z Ruskimi, nie gwarantowałoby to żadnego zwycięstwa. Przewaga Rosja polega głównie na artylerii i bardzo dobrym systemie łańcuchów zaopatrzenia wszystkiego na front, tych dwóch rzeczy brakuje Ukrainie, tego Amerykanie nie przywiozą z USA. Plus oczywiście Kongres musiałby to wszystko sfinansować, ja tego nie widzę.
 • Rząd USA utrzymuje listę 2 milionów podejrzanych „terrorystów”. Ludzie ci są na tzw. „no fly list” mają trudności dostać pracę, otworzyć konto bankowe. Przyznam się, tak duża liczba 2 miliony ludzi, mówi mi bardziej, że są to podstawy przyszłego systemu „kredytu socjalnego”, gdzie ludzie którzy polubią złą stronę na FB czy złe video na YT, zaczną mieć problemy w pracy i z wyjazdem wakacje.
 • Pojawiła się wiadomość, że Papież Franciszek zastanawia się nad rezygnacją z Papiestwa. Wcześniej były takie plotki jednak nic z tego nie wyszło, plotki zaczynają się pojawiać ponownie, tym razem od samego Papieża, który planuje swój własny pogrzeb.
 • Demokraci chcą wziąć się za kosiarki do trawy, lewica uważa, że kosiarki wydzielają zbyt dużo co2 i należy zakazać używania tych maszyn. Osoby które się nie dostosują do nowych regulacji mają iść do więzienia. Prawo jest przedstawione w stanie Waszyngton (House Bill 1868), kara więzienia za używanie kosiarki, nic dodać nic ująć.
 • Hunter Biden powiedział, że będzie musiał uciekać z USA jeśli wygra Donald Trump. Ciekawe gdzie? jak Zelensky ciągle będzie rządził, to może do Kijowa. Zawsze jest Polska, która zapewne chętnie przyjmie Bidena, nasz prezydent zapewne odznaczy go orderem OB. Może być jednak problem z ilościami kokainy, którą Hunter zużywa, ale to chyba da się jakoś załatwić.
 • Zwycięstwo Trumpa w stanie Michigan, gdzie sąd odrzucił wniosek o „zablokowanie Trumpa w wyborach prezydenckich w stanie Michigan”. Na ten moment, jedyny stan który wziął sprawę to Colorado.
 • Właściciel Facebooka Mark Zuckerberg zakupił na Hawajach, island of Kauai, 1400 akrów, gdzie zbudował prawdziwy bunkier. Własna produkcja żywności, własna woda, tunele, ewakuacyjne, prawdziwa FORTECA ! To jest to co ja nazywam, prawdziwa koza i kamień !! Zucky wie o co chodzi, swego czasu globaliści też mu przykręcili śrubkę.
 • Teraz wiadomość z której nikt nie powinien się śmiać. FBI oficjalnie zmienia nazewnictwo ruchu LBGT+ na; LGBTQIA+ . Stosowne rozporządzenia zostały wydane dla wszystkich agencji powiązanych z FBI. Jeśli ktoś nie nadąża, to zapewne jest już za późno dla niego w dzisiejszym nowoczesnym świecie.
 • Nawiązując do akcji zgaszenia świateł chanukowych przez Posła Grzegorza Brauna w polskim Sejmie. Pomnik religijnego szatana w sali stanowej legislatury w Iowa, został zniszczony przez „weterana” który obciął mu głowę (gaśnica nie była użyta). Nikt nie protestuje, speaker nie krzyczy i nie wyzywa, żaden biskup nie przeprasza, trochę inne standardy w USA jak w Polsce.
 • Wenezuela i Gujana zawarły porozumienie o nieagresji, także widmo wojny się oddala.
 • Vladimir Putin: „na Ukrainie trwa wojna domowa, Ukraińcy to nasi bracia„.
 • Smutna wiadomość z Ukrainy, gdzie podczas spotkania rady miejskiej w miasteczku Keretsky polityk związany z partią Zelenskiego wszedł do sali spotkań, wyciągnął 3 granty, rzucił je na podłogę, po czym nastąpiła eksplozja. 2 osoby zginęły, 6 ciężko rannych, kolejnych 18 rannych.
  Z czasem tego będzie więcej.
 • Brazylia wprowadza obowiązkowe szczepienia na Covid19, nawet dla dzieci od 6 miesiąca życia.
 • i taka wiadomość: kanadyjski dziennikarz, który pracował dla Financial Times, Bloomberg, MSM. Ian Vandaelle, podczas ostatniej pandemii wzywał do zakładania „obozów koncentracyjnych dla nie zaszczepionych”, wielki zwolennik szczepionek oraz doładowaczy, a szczególnie paszportów szczepionkowych, nagle zmarł w wieku 33 lat. fuc…k him …!
 • i na koniec dobra wiadomość: 4 miesięczne dziecko, zabrane podczas burzy, przez trąbę powietrzną w miasteczku Clarksville stan Tennessee, zostało znalezione żywe !! dziecko ma na imię Lord ! jak to nie jest cud, to ja się pytam co jest cudem !.

AK

Patrioci Polska © 2024