Gazeta PP nr 22 – 23 grudnia 2023

Wiadomości

 • Ważne zwycięstwo Trumpa w walce, która trwa w sądach. Sąd Najwyższy w DC odrzucił wniosek prokuratora Jacka Smith o przyspieszenie decyzji o „presidential immunity”, czyli czy Trump może odpowiadać w sądach kryminalnych za swoje decyzje jako prezydent USA. Ma to duże znaczenie dla daty rozpoczęcia rozprawy sądowej w DC (wydarzenia jan6), która jest wyznaczona na 4 marca. (dzień przed „super tuesday”). Oznacza to w praktyce, że sprawa może się w ogóle nie odbyć. Na ten moment, sprawa jest zawieszona do momentu decyzji SCOTUS. SCOTUS może na tej sprawie siedzieć przez wiele miesięcy, a to oznacza koniec spraw sądowych w tym cyklu wyborczym. Ewentualnie odbyłyby się one po wyborach, jeśli Trump przegra.
 • Colorado usuwając Trumpa z kart wyborczych rozpoczęło prawdziwy cyrk. Już dzisiaj 16 różnych stanów chce usunąć Trumpa z kart wyborczych, a kolejne 3 stany republikańskie chcą usunąć Bidena. Tak wygląda republika bananowa! Dzisiaj więcej na ten temat na moim Locals.
 • Ukraina szuka mężczyzn do wojska, a ponieważ nie zostało ich wielu na Ukrainie, to szuka ich za granicą. Problem jest taki, że za granicą Ukraina nie ma jurysdykcji, może ich tylko „prosić”. Chętnych oddać swoje życie za „Sorosa i jego globalistyczny plan” jest niezbyt wielu. Coraz więcej ludzi zadaje magiczne pytanie „po co dokładnie jest ta wojna?”.
 • Druga na świecie i nie zależna od globalistów platforma video Rumble, opuszcza Brazylię. Rumble nie chce się dostosować do cenzury rządowej panującej w Brazylii.
 • Pro DeSantis Super Pack, wycofuje reklamówki z telewizji w stanie Iowa i New Hampshire, zwija biznes. Oznacza to, że poparcie dla DeSantisa jest na bardzo niskich poziomach i czas zakończyć kampanię wyborczą.
 • Media mainstreamowe dość mocno pompują Nikki Haley, wygląda że to ona wygrała rywalizację, kto ma pokonać Trumpa. Mainstream pompuje narrację, że w Iowa brakuje jej do Trumpa 4%!! podobno ma „nadrabiać” w New Hampshire. To jest propaganda, do prawyborów w Iowa zostało 3 tygodnie, a w NH miesiąc. Należy się spodziewać dużej anty – Trump propagandy, to jest końcówka rywalizacji. Po New Hampshire powinno wszystko być zakończone ! (moim zdaniem już mamy zwycięzcę).
 • Trwa ludobójstwo Palestyńczyków w Strefie Gazy, już 20 tyś. ludzi zostało zamordowanych przez IDF, głównie kobiety i dzieci. Świat siedzi cicho, przygląda się i pali świeczki menory.
 • The Wall Street Journal podaje, że szef grupy Wagnera Yevgeny Prigozhin, został zamordowany na rozkaz samego Putina. Dokonał tego Nikolai Patrushev, który ma być zaufanym Putina. Trudno to komentować, WSJ to CIA i często wypuszcza tego rodzaju info dla celów propagandowych.
 • Export ropy naftowej przez Rosję wzrósł o 7% w porównaniu do stanu przed wojną na Ukrainie. Zachód to przegrywa i to sromotnie, oilprice .com
 • Statki kontenerowe zniknęły z morza Czerwonego, czytaj rebelianci Houthi wygrali tą wojnę. Proszę oczekiwać wyższych cen, statki muszą płynąć dookoła całej Afryki.
 • Pisałem o kolejnym pomniku szatana w Michigan. Samantha Skorka na znak „tolerancji religijnej” pocałowała szatana, nazwała go sexy i zrobiła sobie zdjęcie, następnie wsadziła na „X”. Skorka pracuje dla partii demokratycznej w Michigan, w legislaturze.
 • Chris Christie nie spełnił warunków stanu Main, żeby uczestniczyć w wyborach (zbyt małe poparcie), jego nazwisko zostało usunięte z kart wyborczych. Oznacza to, że Chris Christie może skupić się na diecie i przestać zawracać wszystkim gitarę.
 • Tucker Carlson w wywiadzie dla Dan Bangino przypomniał historię o morderstwie prezydenta Haiti. Powiedział, że nie można wykluczyć, że z Trumpem zrobią podobnie.
 • Epoch Times opublikował ciekawy artykuł, jak aktorzy w Hollywood mają problem dostać pracę, a przyczyną braku ofert jest brak szczepionki na covid19. Okazuje się, że studia filmowe żądają pytania o status szczepionkowy, zanim ktoś dostanie ofertę pracy. Także, jak ktoś myślał, że pandemia się skończyła, to się myli, w Kanadzie w mediach pompują nową wersję covid wirusa.
 • Na koniec dobra wiadomość, dla wszystkich którzy myślą o „kozie i kamieniu”. Stany Oklahoma i Missouri chcą wprowadzić prawo likwidujące tzw. „Capital Gains Tax” czyli podatek od zysków na złoto i srebro inwestycyjne! Oznacza to, że jeśli ktoś kupił złoto czy srebro nie musi się martwić o odprowadzenie podatku. Jeśli ktoś poważnie rozważa „kamień i kozę” to koniecznie w stanie Oklahoma łub Missouri.
 • Zapraszam do rejestracji na patrioci-polska.pl , gdzie ten wpis zostanie opublikowany. Dzisiaj ukazał się grudniowy Biuletyn PP, gdzie są informacje o naszym podejściu do tematu rozmów „Braun-JKM”.
 • Dzisiaj przymierzam się do Locals, temat Ukraina, powiem jednak kilka słów na temat histerii w USA, spowodowanej decyzją sądu w Kolorado ! Jak daleko może się to posunąć i czy demokraci mogą z tego coś ugrać. https://arturkalbarczyk.locals.com/

AK

Patrioci Polska © 2024