Gazeta PP nr 23 – 29 grudnia 2023

Wiadomości

 • Donald Trump został usunięty w kart wyborczych w kolejnym stanie. Tym razem stan Main postanowił usunąć Trumpa, a konkretnie zrobiła to Sekretarz Stanu Main pani Sheena Bellows. Bellows to biurokratka stanowa, obierana przez legislaturę stanową, członek partii demokratycznej. Uzasadniając swoją decyzję pani Bellows napisała, że oglądała wydarzenia jan6 na YouTube i uważa, że była to insurekcja, dlatego też Trump nie powinien być kandydatem na prezydenta.
  Wielu zapewne pyta jak to jest możliwe, przecież to nie jest „demokracja”, to bardziej przypomina Hitlera czy ZSRR, realia są takie, że ci ludzie podejmują te decyzje (czy to jest Kolorado czy Main), ponieważ mogą, nie ma za to żadnych konsekwencji. Tylko Sąd Najwyższy jest w stanie to zatrzymać. Jutro więcej na ten temat na moim Locals.
 • Vivek Ramaswamy powiedział, że wydarzenia na Kapitolu 6 stycznia 2020 były prowokacją zorganizowaną przez FBI.
 • Do Sądu Najwyższego w Waszyngtonie oficjalnie wpłynął wniosek o rozpatrzenie sprawy z Kolorado o usunięciu Trumpa z kart wyborczych. Wniosek złożyła Partia Republikańska stanu Kolorado.
 • Joe Biden przekazał kolejne $250 mln tzw. „pomocy militarnej” dla Ukrainy, informacja ta została jednak przykryta wiadomościami z Kijowa, że pracownicy administracji państwowej oraz emeryci mogą mieć problemy z otrzymywaniem wypłaty ze względy na brak pieniędzy. Kongres w DC zbiera się dopiero za 2 tygodnie, będzie to pierwsza realna szansa na dodatkowe pieniądze dla Kijowa. Brak tych pieniędzy może znacznie skomplikować plany Zelenskiego.
 • Organizowane jest spotkanie Viktor Orban – Zelensky. Klucz do dodatkowych pieniędzy z EU jest w kieszeni Orbana.
 • Rosja przeprowadziła największy atak rakietowy na Ukrainę w tej wojnie, zaatakowane zostały wszystkie większe miasta, wliczając Kijów i Lwów.
 • Chciałbym zwrócić uwagę na kilka publikacji prasowych które ukazały się w USA w okresie świątecznym. NYT, Politico oraz Financial Times z UK, widać wyraźnie zmieniającą się narrację co do wojny na Ukrainie. Są to naciski na Zelenskiego, żeby dogadał się z Putinem, stoi za tym reżim w USA. Tytuł z NYT, „Ukraina nie potrzebuje odzyskać utraconych terytoriów, żeby wygrać wojnę„, nic dodać nic ująć.
 • Rosja ostrzegła Japonię, żeby nie wysyłała systemu rakietowego Patriot na Ukrainę, Rosja uzna to za „wrogi akt”. Japonia przymierzała się do wysłania „pomocy”, jednak zapewne boi się, że Kim w Korei wyślę im na głowę swoje rakiety!
 • Robert F. Kennedy Jr. ogłosił, że pierwszy stan Utah jest zarejestrowany i Kennedy będzie na kartach wyborczych w wyborach prezydenckich 2024. Zostały mu wszystkie inne stany… Jeśli w tak małym stanie jak Utah Kennedy dał radę, to można mieć nadzieję, że w innych stanach też da radę.
 • Wcześniej pisałem, że w święta prywatny dom rep. Marjorie Taylor Greene został przeszukany przez SWAT. Okazuje się, że także dom jej córki odwiedził oddział policji SWAT, nisko to spada jak biorą się za dzieci polityków.
 • UK wysyła niszczyciel w rejon Gujany, na znak solidarności z Gujaną, Maduro w Wenezueli wysyła 5000 żołnierzy w kierunku granicy z Gujaną.
 • Warto zwrócić uwagę na demonstracje w Argentynie przeciwko prezydentowi Javier Milei, gość jest zaprzysiężony 2 tygodnie, a już widzimy ulice Buenos Aires wypełnione czerwonymi flagami z Che Guevara i Leninem ! Demonstranci domagają się wstrzymania „radykalnych reform”, Soros już uruchomił swoich ludzi.
 • Walmart przymierza się do sprzedawania złota inwestycyjnego, Costco sprzedało za ponad $100 mln. wartości złota w jednym kwartale, Walmart przymierza się do podobnego ruchu. Cena złota, wczoraj otarła się o $2100 USD za uncję.
 • Na koniec informacja o kolejnym „klubie szatana’ w USA, high school w Kansas, zatwierdził nowy klub, gdzie młodzież będzie mogła dowiedzieć się o religii itp.
  Nie sposób tego nie połączyć, informacji o pomnikach szatana, klubach szatana, modlitwach szatańskich jest tak dużo, że moim zdaniem jest to zorganizowana akcja, jest to finansowane i popychane przez tych samych ludzi co stoją za BLM, Antifą, marszami LBGTQ itp…
 • Locals dopiero jutro, wpis ten ukarze się na stronie patrioci-polska.pl , gdzie zapraszam do rejestracji.zdjęcie dzisiaj dostanie rodzina Trump, oficjalne zdjęcie świąteczne opublikowane przez Trumpa.
  Najmłodszy syn Trumpa, Byron ma 6′ 7” wzrostu… kawał chłopa. Byron jest wyższy ode mnie, ja mam 6′ 6,7”

AK

Patrioci Polska © 2024