Gazeta PP nr 35 – 22 lutego 2024

Wiadomości

  • NBC News podaje, że Joe Biden poważnie rozważa zamknięcie granicy z Meksykiem. Biden zmierza użyć dekret prezydencki, w bardzo podobnym stylu jak zrobił to Prezydent Donald Trump w roku 2016.
  • Pierwszą decyzją Bidena gdy został zaprzysiężony było usunięcie dekretu Trumpa, co spowodowało lawinę nielegalnych przejść przez granicę. Oblicza się, że na dzień dzisiejszy około 10 milionów osób przekroczyło granicę nielegalnie, w ciągu ostatnich 3 lat! Ilu terrorystów, ile przestępców? tego zapewne nigdy się nie dowiemy, granica to temat gorący, który będzie dominował prezydencką kampanię wyborczą 2024 w USA. Jeśli faktycznie Biden zamknie granicę, to nie będzie to z troski przed zbyt dużą ilością nielegalnych imigrantów. Biden rozważa zamknięcie granicy, ponieważ przychodzi moment, że cały system może się zawalić! Republikanie w Izbie Reprezentantów nie chcą rozmawiać z Bidenem, co do dalszego finansowania wojny na Ukrainie. Republikanie nie chcą rozmawiać z Bidenem co dalszego finansowanie państwa. Republikanie porostu nie chcą rozmawiać z Bidenem, a to może oznaczać paraliż całego państwa! Plus oczywiście kampania wyborcza 2024, Biden nie ma żadnego dobrego argumentu, żeby trzymać otwartą granicę, a Trump będzie pompował temat granicy, a to nabija słupki popularności.
    Dlatego zapewne zobaczymy ruch Bidena co do granicy, jak daleko Biden zamierza się posunąć, czy przekona republikanów? Czy pieniądze na wojnę na Ukrainie zostaną uwolnione, czy dojdzie do paraliżu państwa? to wszystko przed nami w następnych kilku tygodniach.
  • Speaker Mike Johnson, w ostatnich kilku tygodniach odwiedził Mar-a lago dwa razy, co oznacza dość duży stopień koordynacji pomiędzy Donaldem Trumpem, a tym co dzieje się w Kongresie, co oczywiście jest dobrą wiadomością. Nikt nie chce chaotycznych decyzji kongresu, chcemy to wygrać, jedyny sposób żeby to wygrać, to jedna MAGA drużyna. Wygląda, że Donald Trump tworzy tą drużynę.
  • Dochodzą mnie głosy, że platforma MeWe ma problemy i moje wpisy nie ukazują się na mojej stronie, jedynie samo zdjęcie. Dlatego też, ten wpis ukaże się tez na stronie patrioci-polska.pl
  • Dzisiaj przymierzam się do Locals.
  • Jutro przerwa, a w sobotę ważne wybory w Południowej Karolinie.
  • Jutro, ukaże się Komunikat Patrioci Polska.

AK

Patrioci Polska © 2024