Gazeta PP nr 36 – 24 lutego 2024

Wiadomości

 • Dzisiaj mijają dwa lata od dnia rozpoczęcia wojny na Ukrainie. Time Magazine, globalistyczna gazeta, głośnik CIA, opublikował wymowny tytuł; „Ukraine Can’t Win the War”, czyli; Ukraina nie może wygrać wojny…
 • Nadchodząca 3 wojna światowa jest dla wielu tematem numer jeden. Polskie elity dają nam sygnały o wojnie, tak jakby decyzje już były podjęte, została tylko kwestia czasu. Wypowiedź Premiera Donalda Tuska jest bardzo dosadna i świadczy o tym, że pan Tusk wie bardzo dużo, jednak nie dzieli się informacjami z wszystkimi. Każdy musi sobie zdawać sprawę, że dzisiaj krajów NATO nie stać na wojnę, jednak kilka lat przygotowań może to zmienić. Upadający reżim w Kijowie, zapewne spowoduje wejście wojsk NATO na Ukrainę, skoro kraje zachodnie nie są gotowe, to zapewne będą to tylko Polacy i może Litwini. Reszta Europy będzie się przyglądać, podobnie jak dzisiaj przyglądają się rzezi Ukrainy. Ukraińska młodzież w znacznej mierze została już wyrżnięta, czas na nowe mięso z Polski. Rosjanie coś szykują na maj-czerwiec, także należy oczekiwać ruchów polskiej armii w tych miesiącach. Do tego momentu, proszę oczekiwać większego zamordyzmu, cenzury, restrykcji, Polska będzie się zmieniać w kraj w „stanie wojny”. Reżim przestanie tolerować protesty, zdelegalizuje wiele organizacji, niezależnej prasy, zapewne dojdzie do aresztowań osób, którzy są przeciwko wojnie. Będzie dużo słychać o „ruskich agentach”, tak będzie określana większość ludzi którzy nie zgadzają się z polityką rządu. Proszę być ostrożnym.
 • Dzisiaj są prawybory w Południowej Karolinie, Donald Trump jest wielkim faworytem, nikt i nic go już nie zatrzyma, z wyjątkiem udanego zamachu. Donald Trump jest jedynym człowiekiem, który chce zatrzymać nadchodzącą wojnę, innych polityków nie widać i nie słychać.
 • Pani Tulsi Gabbard przemawiała podczas CPAC w DC, jest to sygnał, że brana jest poważnie na pozycję wiceprezydenta.
 • Nigel Farage pojawił się na CPAC; „Donald Trump to najodważniejszy człowiek, jakiego ja spotkałem w życiu. Trump musi wygrać wybory, nie tylko żeby uratować Amerykę, ale żeby uratować cały zachodni świat„.
 • Polski MSZ Radek Sikorski jest z wizytą w USA i wzywa Polonię amerykańską do poparcia dalszej wojny na Ukrainie.
 • Miejscowości Sieverne i Lastochkyne zostały zajęte przez armię rosyjską, wyraźnie widać progres Rosjan, ukraińska armia cofa się. Jest wiadomość (niepotwierdzona), że dwa amerykańskie czołgi Abrams M1 zostały spalone. Amerykanie zezwolili na używanie swoich myśliwców F16 na atakowanie celów na terenie Rosji.
 • Awaria systemu AT&T była przyczyną trudności w używaniu telefonów, to nie cyberatak, tak przynajmniej twierdzi firma AT&T.
 • Pojawiają się głosy na patriotycznych stronach, że dobrze zsynchronizowana akcja nagłaśniania śmierci Nawalnego w zachodnich mediach, była wcześniej przygotowana. Wielu podejrzewa, że śmierć Nawalnego była wcześniej przygotowana i nie był to przypadek, czytaj CIA.
 • Joe Biden, za śmierć Nawalnego, nałożył kolejne sankcje gospodarcze na Rosję. Oznacza to, że gospodarka Rosji wzrośnie jeszcze bardziej, a Rubel umocni swoją wartość.
 • Pentagon oświadczył, że balon który pokazał się na niebie w zachodnich USA, nie jest niebezpieczny i nie stwarza żadnego zagrożenia. To jest to co potrzebujemy dzisiaj, kolejny balon.
 • Na koniec coś ciekawego na obecne czasy, 8 kwietnia ma nastąpić zaćmienie słońca, widoczne będzie w Ohio, Indiana. Elyria Township Ohio wzywa swoich mieszkańców do zaopatrzenia się w dodatkowe zapasy żywności, co zapewne pomoże co niektórym nie panikować.
 • Ja dzisiaj przymierzam się do YouTube jednak będzie to w nocy, temat to, wybory w South Carolina. Wpis ten ukaże się na patrioci-polska.pl, gdzie zapraszam do rejestracji. Dzisiaj ukaże się Komunikat PP o moim spotkaniu z posłem Grzegorzem Braunem.

AK

Patrioci Polska © 2024