Gazeta PP nr 41 – 13 marca 2024

Wiadomości

 • Prezydent Andrzej Duda podczas swojej wizyty w USA udzieli wywiadu dla Bloomberg TV. Wezwał tam republikanów do dalszego finansowanie wojny, cytuję; „Rosja jest największym zagrożeniem dla pokoju na świecie, Rosja musi być zatrzymana i ukarana” . Duda powiedział też; „Wiele razy Polska była krajem zniewolonym przez Rosję. Jeśli Rosja wygra wojnę na Ukrainie, to zaatakuje inne kraje„. Mogę napisać, że Pan Duda w USA, zrobił wszystko co mógł, żeby wojna trwała dalej, żeby była dalej finansowana.
 • Biden ogłosił nowy program 'pomocy’ dla Ukrainy wartości $300 mln, to nie są pieniądze z kongresu, to są 'oszczędności’ jakie Biden wydrapał z Pentagonu.
  Podczas wizyty Dudy w USA, CNN opublikował ekskluzywny materiał, który można nazwać jako 'pro rosyjski’. CNN przedstawił pozytywnie gospodarkę Rosji, jako odporną na międzynarodowe sankcje, która produkuje dużo więcej amunicji, jak wszystkie kraje NATO razem wzięte, sugerując, że wojna na Ukrainie jest nie do wygrania.
 • Wczoraj odbyły się kolejne prawybory w USA. Donald Trump oficjalnie przekroczył liczbę 1220 delegatów i tym samym otrzymał tytuł; 'Republican Party’s presumptive nominee for president in 2024″. Georgia 84.5%, Hawaje 97%, Mississippi 92%, stan Washington 74%. To się nazwa dominacja partii! Gratulacje dla Trumpa!
 • Republikański rino establishment Rep. Ken Buck z Kolorado, ogłosił natychmiastową rezygnację z kongresu, co sprawia, że przewaga republikanów dzisiaj w Izbie jest 218-213. Jest to rozgrywka reżimu, żeby odsunąć Mike Johnsona od stanowiska speakera i dalej finansować wojnę na Ukrainie, oraz kontrolować kongres podczas wyborów, tego należy się bać.
 • Donald Trump zapowiedział, że jego pierwsza decyzja jako prezydent USA, będzie ułaskawienie politycznych więźniów z wydarzeń 6 stycznia 2021 na Kapitolu w DC.
 • Wczoraj opublikowano CPI, czyli inflację w USA. CPI za miesiąc luty wyszła na poziomie 0.4% co w skali rocznej jest 4.8%, jest to dużo więcej jak się wielu spodziewało. Oznacza to, że FED nie będzie mógł obniżyć stop procentowych, czytaj stopy procentowe powinny być na wysokim poziomie z nami na dłuższy czas. To już 3 miesiące, jak inflacja 'zaskoczyła’ wszystkich i poszła w górę.
 • Południowa Karolina wprowadziła prawo gdzie możesz posiadać i nosić broń bez pozwolenia, to już 29 stan który wprowadził takie przepisy.
 • Sprawa warta uwagi to śmierć Johna Barnett, były pracownik Boeing, miał zeznawać przeciwko Boeing w trwającym śledztwie przeciwko firmie, wygląda na to że go zabili.
 • Sygnał nadchodzących czasów; Douglas Layman lat 80 zmarł, jednak dwie znajome postanowiły wykorzystać moment, wsadziły go do samochodu i pojechały do banku „drive thru’, gdzie kasjerka pozwoliła im wypłacić pieniądze z konta. Wcześniej, bank pozwolił na taką operację, jeśli starszy pan był obecny w samochodzie. Po wszystkim, panie zawiozły go na pogotowie i zostawiły go w szpitalu, po czym szpital zadzwonił na policję. Myślałem, że takie rzeczy tylko w filmach.
 • Żeby było śmiesznie, PETA naciska na żonę prezydenta Bidena, Jill Biden, żeby tradycyjne jajka na Święta Wielkanocne, zamienić na ziemniaki, o zajączku PETA nic nie wspomniała, także; nowoczesność i progres pełną gębą.
 • Zapraszam do rejestracji na stronę patrioci-polska.pl. Dzisiaj wieczorem będzie stream Locals, zapraszam wszystkich na mój kanał, tematów jest naprawdę wiele. https://arturkalbarczyk.locals.com/

AK

Patrioci Polska © 2024