Gazeta PP nr 46 – 19 kwietnia 2024

Wiadomości

 • Teheran zaniża znaczenie rakietowego ataku na miasto Isfahan, w którym niby mają być przeprowadzane eksperymenty nuklearne. Spaść tam miały 3 izraelskie rakiety, miało dojść do wybuchu. Iran jednak daje sygnał, że nie zamierza reagować na ten sygnał i nie będzie odwetu.
  Future Markets wróciły do swoich poziomów, kryzys został odwołany., na ten moment.
 • Konsulat Iranu w Paryżu został otoczony przez policję, podobno ktoś chce wysadzić w powietrze, także Iran zaczyna dominować wiadomości.
 • Kolejna informacja dotyczącą Iranu, to fakt, że eksportuje największe ilości ropy naftowej od 6 lat, z cenami ropy dzisiaj, biznes się kręci. Trudno się dziwić, że Iran nie chce wojny.
 • Reuters donosi, że Szef FBI Chris Wray powiedział, że Chiny szykują serię ataków hackerskich na krytyczną infrastrukturę w USA. System o nazwie „Volt Typhoon” ma być użyty to tego ataku. Systemy rozprowadzania energii, wody, gazociągi, mają być zaatakowane przez Chiny… także wygląda, że Yuri z laptopem dostał fuchę od Xî Jinpinga ! Jakby faktycznie doszło do tego ataku, to proszę spodziewać się natychmiastowej reakcji giełdy, wojny z Chinami i początku kryzysu.
 • Speaker Mike Johnson zapowiedział, że jutro odbędzie się głosowanie w kongresie nad pieniędzmi dla Ukrainy. Wszystko wskazuje że Rep. MTG też zrobi swój ruch i zacznie proces odwoławczy speakera. Wszystko przed nami.
 • Rzadko zgadzam się z protestami od „klimatu”, tym razem jednak należy się pochwała. Sen Lisa Murkowski (R) miała być uhonorowana 'nagrodą’ przez lobbystów (Bryce Harlow Foundation) , za to, że się sprzedała w ręce interesów globalistów. Wydarzenie miało się odbyć w prestiżowych hotelu w DC 'Marriott Marquis hotel”, jednak skutecznie przeprowadzono protest i zabalowali imprezę. Murowski to chyba najgorszy senator w historii USA, a to nie jest prosty wyczyn.
 • Joe Biden podkręcił w górę „anty chińską” retorykę w swoich wypowiedziach, speaker Mike Johnson mówi o ataku ze strony Chin, jak dodamy do tego Janet Yellen i jej nie udaną podróż do Chin i krytykę Chin, podobnie zresztą Olaf Scholz, wczoraj Chris Wray, to muszę napisać, że Chiny są na celowniku. Chiny nie chcą się słuchać i wykonywać poleceń ze strony USA. Chiny nie chcą być kontrolowane przez USA, wszystko wskazuje, że zacznie się od Chin. Joe Biden prowadzi nas do wojny.
 • Sprawa Trumpa w NYC, wyłoniono wszystkich 12 jurorów, spawa ma trwać 8 tygodni.
 • Na końcu sprawa z której trudno się śmiać, raczej powinno się płakać. Joe Biden (po raz kolejny) opowiedział historię swojego wujka którego 'zjedli kanibale’. Jego wujek był częścią załogi samolotu transportowego w 2wś, jego samolot uległ awarii i spadł do morzaw skutek czego zginął zginął, tak przedstawia to US Army. Joe Biden przedstawia to, że wujek był pilotem myśliwca, został zestrzelony w bitwie powietrznej, rozbił się na wyspie Nowej Gwinei, gdzie zjedli go tubylcy… takiego mamy to lidera 'wolnego świata’.
 • Dzisiaj jednak odpuszczę stream, brak reakcji ze strony Iranu, mamy względny spokój na rynkach, plus ja mam sytuację u siebie, pani Grace Kelly nagle zmarła, a była ona moją księgową, także RiP Grace !! starałem się ją przekonać, żeby tego nie brała.
 • Zdjęcie dostanie speaker Johnson, wygląda że są to jego ostatnie dni, nawet jeśli to przetrwa, to nie będzie speakerem w 2025

.

AK

Patrioci Polska © 2024