Gazeta PP nr 49 – 25 kwietnia 2024

Wiadomości

 • Pojawiają się sprzeczne informacje, że pierwszych 1000 francuskich żołnierzy pojawiło się w rejonie Odessy, mowa jest o regularnych oddziałach francuskiej armii. Niestety, tych informacji nie można nigdzie potwierdzić, myślę, że te informacje rozprowadzane celowo, żeby wywołać dyskusję i odpowiednią reakcję. Jeśli faktycznie Francuzi wysłaliby swoje wojska na Ukrainę, Rosja by to potwierdziła, także polecam wszystkim cierpliwość. Ilość fałszywych informacji dotyczących tej wojny, jest naprawdę rekordowa.
 • Joe Biden podpisał dzisiaj prawo dające Ukrainie „pomoc” militarną ze strony USA, praktycznie natychmiast w kierunki Ukrainy ruszyły nowe Bradleye i rakiety ATAMC, także wojna potrwa trochę dłużej.
 • Zwiększa się liczba uniwersytetów w USA w których trwają antywojenne protesty studentów. Harvard University, University of Texas, University of Southern California, California Polytechnic State University, Stanford University, the University of Rochester, Whitman College, Yale, New York University. To tylko kilka nazw. Reżim zaczna z tym walczyć, w stronę studentów padają hasła jak; „anty Semici i rasiści, pro Hamas terroryści”. Nawet Netanjahu odniósł się dzisiaj do tych protestów, czytaj, protesty są skuteczne.
 • Wczoraj odbyły się prawybory w stanie Pensylwania, Donald Trump wygrał z wynikiem 83%. Dużą niespodzianka była liczba głosujących, demokratów głosowało ich więcej, co daje nadzieję Bidenowi, że może wgra w Pensylwanii. Jutro więcej o tym na moim kanale YouTube.
 • Demokratyczny kongresman z New Jersey Rep. Donald Milford Payne Jr. zmarł dzisiaj w szpitalu. Donald Payne był wielkim zwolennikiem i entuzjastą szczepionek na Covid, brał ich wiele i często. 3 tygodnie temu, dostał zawału serca, po czym znalazł się w szpitalu i zmarł, RiP.
  Trochę, to pomoże w kalkulacjach w kongresie, ponieważ tych głosów zaczyna brakować. Wyborów uzupełniających nie powinno już być, ponieważ brakuje czasu przed wyborami w listopadzie.
 • Nasz 'ulubiony’ grabarz Anthony Fauci, 6 czerwca ma zeznawać przed komisją amerykańskiego kongresu. Będzie to jego pierwsze przesłuchanie od momentu jak odszedł na emeryturę.
 • FBI Direktor Christopher Wray ponownie ostrzega przed atakami terrorystycznymi na amerykańskie miasta. Tym razem Christopher Wray udzielił wywiadu na MSNBC, gdzie powiedział, że planowane ataki mają mieć podobny charakter jak te w Moskwie w centrum Crocus.
 • Moje ostatnie video na YouTube zostało zdemonetyzowane, bez żadnego powodu, w ostatnich kilku tygodniach, każde moje YT video, było ocenzurowane. Czytam to jako cenzura moich wypowiedzi i tego co staram się przekazać, oczekuję, że tego może być więcej.
 • Rozmawiałem dzisiaj z panem Szlachtowiczem na jego kanale, https://www.youtube.com/watch?v=x4E4U8fNS6Y&t=602s
  Zrobiłem też stream na Locals, jednak z przyczyn technicznych (Rumble-Locals ma jakiś problem), video znikło i nie wiem gdzie jest, Staram się interweniować, jak się pojawi, to dam znać.
 • Jutro (czwartek) będę na YouTube, temat to; wybory w Pensylwanii, i szanse Trumpa w listopadzie, rosną czy maleją.
  Zdjęcie dzisiaj dostają studenci w USA, którzy dzielnie protestują, żądając końca trwającej wojny w Strefie Gazy..

.

AK

Patrioci Polska © 2024